Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Van olyan lány ismerősöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van olyan lány ismerősötök aki egy életre megharagudott rátok valamiért? Aki soha többet nem bocsát meg vagy nem áll szóba veletek? Akit nagyon megsértettetek valamivel? És mit éreztek egy ilyen lány iránt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
*Fiúk
2016. aug. 1. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Exxem volt, barátként tartottuk a kapcsolatot, pár hete leordítottam a fejét és kiléptünk egymás életéből. :D
2016. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 gonosz vagy
2016. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Én mindig ;)
2016. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. Viszont nekem van olyan lány ismerősöm (2 is), akire én haragudtam meg egy életre, és soha semmilyen körülmények között nem akarom még csak azt se, h a közelembe jöjjön. Az egyikőjük nehezen akarta felfogni, mert jó ideig próbálkozott. De szerintem mostmár rájött, h felesleges.
2016. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár én vagyok a lány. És én haragudtam meg

Igazán jó barátok voltunk... Hajnalba érő beszélgetések szinte már már párkapcsolat, csak barátként érzelmek nélkül. Aztán a fiu eltűnt, majd 1 év semmi hír utan visszatért megint felkeresett próbáltuk újra építeni azt az egy évet de már nem volt olyan mint rég. Majd az utolsó döfés amikor azt mondta hogy előttem meg kell jatszania magát de van egy másik lány akivel 100%ig önmaga lehet

Na akkor ba..ódj meg. Ott hagytam az étterembe. Majd próbalt telefonon keresni de fel sem vettem

Nincs szükségem ilyen baratokra. Bár azt nem mondom hogy nem hiányzik...

2016. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!