Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzak le egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzak le egy fiút?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves fiú megkeresett telefonon nemrég. Meg kérdezte nem járunk e, én egy ideig próbáltam lerázni, de nem ment. Azt mondtam neki hogy 1-2 év múlva talán járhatunk. Én semmit nem szeretnék tőle, de kedvesen hogy rázzam le?

#tiniszerelem #fiú lerázása
2017. máj. 24. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kedveskedni. Határozott NEM, és ha nem fogja fel,elmehet a tudja hova. Nem kell finomkodni.
2017. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
abszki 1-2 évet mondasz neki, nem adja fel és erre leakarod rázni, szánalmas..
2017. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom. De azt irta hogy akkor neki ez csak egy álom volt... De megpróbáltam az első kommentet és nagyjából siker
2017. máj. 24. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!