Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek mondjak neki csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mondjak neki csak nem mondhatom a szemébe?

Figyelt kérdés
A barátommal ugy jöttem össze hogy megkérdezetem ki tetszik? Senki.írja megkérdezem és most erre te hát így jöttünk össze. De szeretném ha merne oda menni hozzám néha megölelni.Látszik rajta hogy kedvel ha megölelem mindig elpirul meg mosolyog.nagyon aranyos de szeretném ha néha ő is megtenné. L
2017. máj. 27. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlzottan fél, beszélgess vele erről nyugisan és ne letámadd, hidd el megfogja mondani mi is zavarja ha elég cukin próbálod meg kicsalni belőle.
2017. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád a szemébe? Egy kapcsolatban úgy szokás, hogy megbeszéltek mindent főleg a problémákat, neked ez a gondod most felmerűlt, ezt csak úgy tudod megértetni vele, ha megmondod neki és megbeszélitek együtt.
2017. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Megkérdezetem ki tetszik"

Csak én nem tudom értelmezni a kérdést?

2017. máj. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 megkérdeztem tőle hogy ki tetszik? És ő válaszolt ennyi

1 2 köszönöm a válaszaitokat

2017. máj. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!