Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichológushoz megyek az...

Ha pszichológushoz megyek az csak beszélgetni fog velem, vagy alkalmaz terápiát is? Hogy keressek pszichológust? Mit mondjak, ha megyek hozza? Nem mondhatom, hogy magamat diagnosztizáltam.

Figyelt kérdés

Valami tanács?

Depresszió, szociális szorongás.

18/L



2014. máj. 19. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tudod, ezért kell elmenni szakorvoshoz. Aki megállapítja, hogy mi a bajod, és előír neked terápiát, és elmondja, hogy mit is kell tegyél. Ha pszichológus kell, akkor azt fog javasolni. Ha gyógyszer, akkor azt fog felírni. Így nem neked kell kitalálni a betegségedet. Ja, hogy mit mondj a pszichiáternek? Ami a bajod. Amit érzel. Csak ennyit kell...5-10 perc beszélgetés.
2014. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pszichiátert semmiféleképpen nem akarok.. Nem szeretnék gyógyszerfüggő is lenni.
2014. máj. 19. 13:14
 3/16 anonim ***** válasza:
En is 18 eves lany vagyok. Par honapja jarok egy magan pszichologushoz (aki nagyon jo!!!) 50perc 8000ft de neha van, hogy akar 60 percet is bent vagyok es nem ker erte megtobbet. O gyermek, serdulo es fiatal felnottkori pszichologus. Ha erdekel irj privatban es leirom a nevet es, hogy kb mikrol beszelunk vagy hogyan zajlik :)
2014. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 hektorr7 ***** válasza:

az én pszichológusom 50 percért 6000 kér de benne van gyógyszerfelírástól kezdve minden!


Ja és azt mondjad hogy mi a baj, mi zavar téged, min szeretnél változtatni. Ilyeneket mondj el neki és segíteni fog, hidd el! :))

2014. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem írhat gyógyszert...
2014. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 hektorr7 ***** válasza:

pszichiáter bocsánat de van pszichoterapeuta képesítése is így mind2őt tudja alkalmazni nálam! :)


Kevert szorongásos-depresszív zavar, borderline, szomatoform tünetek miatt járok hozzá eslősorban

2014. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincs jelen nálatok a szégyenérzet, amikor a pszichológussal szemtől szemben vagytok?
2014. máj. 19. 18:47
 8/16 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, te hol laksz?:)
2014. máj. 19. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért lennél gyógyszerfűggő, ha elmész egy pszichiáterhez?
2014. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hektorr7 ***** válasza:
17%
Milyen szégyenérzet? Nem értem már a kérdésedet sem. De nagyon beteg emberke lehetsz sajnos :P
2014. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!