Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Új fejlemények történtek. )...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Új fejlemények történtek. ) Valaki? Ez most nagyon sz@*. Tanács, meglátás, bármi jól jönni. Segítség?

Figyelt kérdés

Van kettő csaj az osztályban (nyolcadik osztály) akik barátnők. Az egyik csaj (Annának) nagyon valószínű, hogy bejövök. Ott van a barátnője (lili) akinek szerintem szintén tetszek, csak mivel Annának is tetszek ezért szerintem "lemondott" rólam (de persze ez egy elég erős talán, hogy tetszek neki). Egyik nap Megyünk haza Lilivel (busszal) és nekem támadt egy olyan érzésem mintha meg akarna csókolni (tudom, hogy ez semmit nem jelent, de Na). Jóban vagyunk néha beszélgetünk, de különösebben nem jön hozzám. Mai nap pedig levegőztem az ablakban amikor oda jött beszélgetni és véletlenül (nem tudom, hogy tényleg véletlen volt-e) hozzám ért (nem tartott tovább 2 percnél). Utána oda megyek a haveromhoz, hogy amíg nem jön a tanár addig jönne-e léghokizni. A válasza nem volt de Lili egyből hozzám szólt, hogy ő szívesen jönne. Én lazán annyit mondtam, hogy jó. Aztán már órán (amikor megérkezett a tanár) rámnézett, de én béna voltam és gyorsan elkaptam a fejem, hogy ne tudjunk szemezni :(. (Ez volt tegnap)

Ma: Első órában Lilit néztem, majd rámnézett és a szemembe nézett... szemeztünk (vagy 5-6 másodpercig) aztán hozzám szólt: "mondjad". Én csak megrángadtam a válam, mintha elbambultam volna.... Második óra elött Anna megkérdezte, hogy lemegyek-e vele a büfébe (ami megszokott, hogy elhív valahova beszélgetni). Utána órán egy padban ültam Annával, Lilit pedig mögém ültették. Tök jól elvoltunk hárman aztán amikor Anna egy picit hosszabb ideig kiment én és Lili egy picivel személyesebb témákról beszéltünk (pontosan ő beszélt), hogy kit gyülöl, kit szeret (mármint nem szerelem ügyileg), kivel van jóban, miért nem várja az osztálykurándulást stb... Amikor a folyóson találkozok vele akkor mindig mondok neki egy sziát. Az utolsó két órában csak feltünés nélkül próbáltam őt figyelni (de szerintem egy másik barátnője észrevette, hogy nézem őt). Suli után megyek a buszhoz és "fura" mód a másik irányba száll fel egy harmadik barátnőjével (ami lehet, hogy azért volt mert mentek valahova), de amíg nem jött a busz néha meghallotam a nevemet a távolból és láttam, hogy néha felém néznek. De ez azért sz@* mert nekem nagyon durván tetszik a Lili míg Annával sincs bajom, vele is összejönnék (először csak annyira, hogy randizunk és megnézzük mi lesz, mert én csak barátként szeretem) de inkáb Lilivel jönnék össze. Csak nem is vagyunk egy súlycsoport (ő szép, kedves, vicces (nagyon nem tudok róla rosszat mondani) míg én kövér vagyok és egyáltalán nem vagyok vicces, csak jól öltözködöm és nem feltétlen vehető rajtam észre ismeretleneknek, hogy van rajtam (nem kevés) súlyfelesleg).

15/F



2017. máj. 30. 15:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy most egy jó 10 napig nem fogjuk látni egymást mert egyszer ő megy el valahova egyszer meg én. Még holnap el tudok reggel köszöni tőle mert a suli elől indulnak....
2017. máj. 30. 15:43
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

De jó neked...


Lépj a tettek mezejére és búcsúzáskor csókold meg!

2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben.
2017. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szólók jól beszélnek,ha Lili tetszik akkor szerintem egy randi simán jöhet,a csók sem rossz ötlet,de figyelembe véve hogy 15 ök vagytok nrm tudom hogy hogyan reagálna egy csókra,s egy pofon az osztály elött csöppet szívás. Mindenképp ragadd meg az alkalmat,de ne akard mindkét lány meghódítani...
2017. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem kezdi sejteni, hogy tetszik nekem..... nem tudom mit lehetne ilyenkor mondani.....
2017. máj. 30. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne legyél már naiv :D Nem most fogod megtalálni életed szerelmét, nyugi.
2017. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Attól még nagyon-nagyon tetszik.
2017. máj. 30. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Légy higgadt,s bízz önmagadban!
2017. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megcsókolni nem fogom, az egyszer biztos! :D. Ha nem tetszek neki és megcsókolom szerencsétlen milyen undort érezhet?! :D

Csak még MINDIG nem tudom, hogy mit kéne csinálnom holnap..... :(

2017. máj. 30. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Hallgass a szivedre és tedd azt amit tenned kell.
2017. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!