Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem hiszem el, hogy hogy...

Nem hiszem el, hogy hogy lehetnek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Na szóval.. osztálytársammal a minap nem értettünk egyet valamiben. Ráadásul ő meg sem próbál érvelni.

Csak azt mondja, hogy ez meg az szar. De azt nem mondja, hogy miért.

Én nem értettem soha, hogy ez hogy lehet valaki ilyen.

Konkrétan megmondtam neki, hogy mondjom már vmit, hogy ő miért gondolja így.

Én nem várom el senkitől, hogy 2 oldalas írásban fejtse ki a meglátását, de azért azt nem hiszem el, hogy hogy lehet az, hogy nem akarja a véleményét alátámasztani valahogy.

Mondjuk lehet, hogy megsértődött egy picit, de szerintem ez a normális, ha megmagyaráza, hogy mit miért mond.



2016. dec. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket hagyd figyelem nélkûl és elõbb-utóbb ugy is megunja....;))
2016. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Én sem hiszem el, hogy lehetnek ilyen emberek, valószínűleg beszorultál egy illúziócsapdába.
2016. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De amúgy viszonylag jól kijövünk.. habár nincs sok közös témánk, és sokszor nem értünk egyet.

Ami a kedvenc filmem+könyvem azt utálja.( itt sem emlékszem, hogy indokolt volna, hogy miért.)

Általában csak suliról tudunk beszélni.

Nem tudom, hogyha újra lepörgethetném azt a napot amikor megismerkedtünk osztályszinten, akkor is vele kezdenék el beszélgetni. Mondjuk volt egy másik osztálytárs, akivel azt hittem, hogy legjobb barátok leszünk, mert úgy tűnt hogy tök jófej, valamiért mégsem beszélünk olyan sokat, de azért jóba vagyunk.

Lehet, hogy kár ilyeneken gondolkodnom, hogy mi történt volna...

2016. dec. 14. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!