Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így gond nem?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm megkaptam, viszont még nem állandó és ezt itthon kell hordani, de így ha odamennék valakihez ismerkedni, akkor azt hihetné, hogy nem törődök a fogaimmal vagy hasonlók, mert ugye nincs rajtam állandó (még), a fogaim amúgy fehérek meg nincs rajta lepedék meg semmi ilyesmi, viszont fogszabályzó egyértelműen kell és meglátszik, ha a számat nyitom..

Most olyan gondolataim vannak, hogy akkor nem megyek oda senkihez, amíg nem lesz állandóm, viszont annyira odaakarok menni valakihez, de folyamast ettől rettegek, hogy emiatt unszimpátiát váltok ki..

AMúgy normálisnak tartom magam, mind külsőre és belsőre.

175 vagyok és 70 kiló, nem vagyok izmos annyira, de van rajtam azért ésvannak lányok akik megnéznek, biztos vagyok benne, hogy engem, alapvetően az életet eléggé letojom és úgy megyek, mint egy hulla, és a tömegközlekedésen is csukva van a szemem, de mikor kinyitom , akkor általában mindig találok egy szempárt, aki engem figyelt, és mikor elkezdem őt nézni, akkor elnéz felfelé/lefelé, ki ablakon és tetei mintha a tájt bámulná, de ez eléggé látszik az emberi szemen meg arcon, mikor úgy hírtelen rántja el valaki a tekintetét, szóval megvagyok gyöződve arról, hogy ilyenkor engem néztek, főleg hogy utána szándékosan nézem őket és van hogy visszafordítanék a fejüket, de meglátják, hogy nézem őket és egyből vissza

Nem mondom, hogy a leghelyesebb vagyok, de valahol ott hogy van aki szerint átlagos és van aki szerint meg jól nézek ki, szerintem kinézek valahogy, legalábbis a tükörben tetszem magamnak így az önbizalmamban csorba nincsen kivéve ez a fogas dolog :/, ez adja rám az egyetlen egy gátlást, amiért nem merem megtenni azt hogy odamenjek ilyenkor a lányhoz.

Ha normális lenne a fogam vagy lenne már állandóm, akkor lazán mellé csücsülnék/állnék és leszólítanám a lányt, ha nekem is tetszik , de így egyből azt gondolom amit :/, eléggé hosszasan beszéltem most a semmiről, mindenesetre köszönöm szépen annak, aki elolvasta és válaszol is.



#fiú #ismerkedés #lány #gátlás #nem állandó fogszabályzó #kapcsolattermetés
2017. máj. 30. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szard mar le!

Egy lánynak nem a fogaid számítanak.

És ha fehérek nem is fogja senki sem gondolni hogy nem torodsz velük. 😁

2017. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!