Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszenek azok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek azok a fiúk, akik graffitiznek?

Figyelt kérdés

Hallani olyan véleményt, hogy gyökerek, de olyan is van, aki szerint vagányok, bátrak, stb..

(Személy szerint nekem tetszik néhány graffiti, de nem vagyok a rongálás híve.)

Itt egy jó kis videó, ilyenekről beszélek.

Kort is írjatok légyszi!


https://www.youtube.com/watch?v=1iTt3Pdk8TE



2017. máj. 31. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Pont ma reggel olvastam erről egy hírt, hogy csak a MÁV évi sokszáz millió forint adófizetői közpénzt (a te pénzed is ha dolgozol és adózol) költ a grafiti károk javítására.


Eltörném a kezét annak, aki más tulajdonát így cseszi szét. (Ha a saját házára firkál, felőlem csinálja)


23/L

2017. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
56%

Nem tetszenek. Mert eleve sem szeretem, ha összefirkálnak középületeket, tereket, bármit, ami szép tisztán. Mert sajnos (és persze ebben is van kivétel) a nagy többségük igénytelen szar munkákat csinál...

És így már mint ember sem lehet szimpatikus bármilyen jóképű is. Élje ki a kreativitását úgy, hogy nem rongálja a köztulajdont és közízlést.

2017. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
A személyiségétől és a kinézetétől függ. LEgyen aranyos kedves nem nagyszájú jólelkű, meg amúgy őszinte hűséges empatikus intelligens is.
2017. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
*ja de csak ha előtte megérdeklődte, hogy lehet-e oda festeni, ahova épp festeni készül, és kapott is rá engedélyt.
2017. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

A graffiti művészeti ág és rengeteg haszna van, köztük az, hogy ne neveljenek belőlünk olyan birkákat mint első két hozzászóló.

Amikor pedig adózok és azt fegyverekre költik el megkérdeznek engem, mikor én azt nem szeretném?

Minek tetted ki egyáltalán a kérdést?

Hogy pár tanulatlan neonáci itt irkálja a hülyeségeit?

2017. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5: Vannak igazságok abban amit írsz, de azért erős amit írsz.
2017. máj. 31. 16:33
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Erős a francokat, még filmekben is csomószor bent van.

Én ezt a jobboldali gondolkodást cseppet se tűröm, ennyi az egész.

New York-ban a faszább graffitiket úgy vágják ki a falból, millió dollárokat ér egy-egy mű, itt meg gátat szabnak neki.

Csak éppenséggel a politikai gerjesztés plakátjai azok amelyek valódi veszélyt jelentenek, s nem néhány firkász.

Az állítsuk meg Brüsszelt meg hasonló munkákra gondolok.

Arra megy el az adófizetők pénze.

2017. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

"Eltörném a kezét annak, aki más tulajdonát így cseszi szét. "


Ez a fajta óbarbár agresszív írás már önmagában mindent elmond.

2017. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd, nem fog tetszeni a graffitizés, és érdektelen lesz ez a kérdés. :D


A felnőtt, érett gondolkodású nőket nem mozgatja meg ez a deszkás, graffitis stílus, hisz a gyerekek, lázadó kamaszok csinálnak ilyet.


2 éve nekem is tetszettek ezek a dolgok, de már gáznak tartom.


19F

2017. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Nem arra gondolok amikor talál egy tini egy festékszórót a garázsban és a szomszéd falára felírja hogy KUKI, hanem mondjuk valaki a Filatorigáton csinál egy kidolgozott rajzot önmaga szórakoztatására.
2017. máj. 31. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!