Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszenek az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek az idősebb nők. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a 40-50 év körüli nők, szívesen kipróbálnám milyen lehet a szex egy ilyen korabeli nővel. Én 21 éves vagyok, attól tartok egy normális nő hallani sem akarna egy ennyivel fiatalabb pasiról, elvégre anyám lehetne. Akinek volt már része ilyenben ilyen fiatalon, elmondaná hogy milyen? Mennyivel jobbak a korombeli lányoknál? Azon gondolkodtam hogy elmennék egy prostihoz, gondolom ők korosztályban nem nagyon válogatnak.
2017. ápr. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt 40 és 50-es is.

Jó velük, a tapasztalat miatt. Tudják mit akarnak, mit várhatnak. Arra mennek hogy tényleg mindkettőtöknek jó legyen, nem csak megdugatják magukat.

Nyilván mindenki más és más, de nekem ezek a tapasztalataim. Bármikor folytatnám egy érett nővel :)

26F

2017. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem nem volt, de rajta vagyok, hogy legyen. Engem is rohadtul izgat
2017. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig több nő lenne benne, mint gondolnád!
2017. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát engem is izgatna gyerekek azok a nők, csak azok nem idősebbek, hanem nekem már azok a fiatal nők. 72/ F.
2017. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem volt több ilyen afférom is, kellemes emlékek. :) Remélem összejön még egyszer. Mindenképp próbáld ki, megéri. ;)
2017. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!