Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most ugye udvarol nekem egy srác és nagyon aranyos. De azt kellett észrevennem,hogy ha hozzám ér bármelyik srác nem mozgat meg viszont bele vagyok zúgva ebbe a srácba. Ha viszont egy lány ér hozzám az mas,sokkal jobb viszont egy lányba nem tudnék szerelmes lenni,ez miért lehet? Esetleg biszexulalitast jelenthet? Tudtok segiteni? :( 15/L
2017. jún. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben nem vetted magad észre hogy a lanyok tetszenek neked?
2017. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltak jelek amiket észrevettem de nem kerítettem nagy jelentőséget feléjük. :/
2017. jún. 1. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu ha úgy van hogy biszex lennél attól még nem fog a világ összedölni. Fogadd el hogy ilyen vagy és a többiek is elfogadnak úgy ahogy vagy :) hisz attól még ember maradsz ;)
2017. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs úgy akkor csak össze vagy zavarodva (tiniknél előfordul)
2017. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!