Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátomat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több mint egy hete szakított velem a barátom akit nagyon szerettem:( és szeretem még mindig sajnos. Ilyenkor persze tudom ezeket az alap dolgokat hogy el kell tűntetnem minden ráemlékeztető dolgot (az én esetemben) közös kép, messenger beszélgetés, stb..de azt a sok szép emléket amit átéltem vele nem tudom elfelejteni..az a helyzet hogy a szüleim is tudják hogy szakítottunk de ők se tudnak rajtam segíteni..ez az egész mostmár folytonos szomorúsággal, álmatlansággal, majdnem egésznapi sírással, és étvágyvesztettséggel jár. Próbáltam vidám lenni és néha sikerült pár órára elfelejtenem pl osztálykiránduláson de a buszon megint eszembejutott pedig időm se volt rajta gondolkodni és elbőgtem magam. Tisztában vagyok vele hogy találok majd jobbat, nem ezzel van a gond, hanem egyszerűen szeretem és nem akar csillapodni a szomorúság, pedig nem vagyok az a nagy szomorkodó tipus..csak nem szerettem soha így még senkit. Tudnátok segíteni? Nagyon fontos, egyre rosszabbul vagyok és nem tudok mit tenni:(

14/l



2017. jún. 1. 17:06
 1/6 anonim válasza:

Szia !

Ismerős helyzet, én nem rég lábaltam ki ebből.

Próbálj olyan dolgokat csinálni, amit szeretsz, én például most kezdtem el futni, eddig utáltam ... de kellett valami ami kicsit segít kikapcsolódni, ráadásul ez még hasznos is (csini combjaim és popsim lesz tőle :3 )

Nagyon nehéz elengedni egy olyat akit szeretsz, de próbálj túllépni rajta, igen könnyű ezt mondani, és teljesen más a gyakorlatban.

Beszélgess, ismerkedj másokkal is, találkozz a barátaiddal, figyelj oda azokra a dolgokra amiket szeretsz csinálni.

Hidd el... idővel könnyebb lesz, na megtalálsz majd olyat aki igazán szeret, hiszen fiatal vagy még nagyon :)

19/l

2017. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire szereted azt hitted majd egy hét alatt elfelejted? sőt...elfelejteni se fogod..nem törölheted ki az emlékeidet max kevesebbet gondolsz majd rá. Te ezt most nehezen éled meg, de gondolj bele 14 éves vagy, nekem ennyi idősen még az volt a legnagyobb bajom, hogy anyukám nem engedett egész nap a gép előtt ülni. Sokan több házasság után válnak el, mint amennyi ideje te élsz. ők is túlélik. Ez csak gyerek szerelem..
2017. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon köszönöm! :)


#2 "Ez csak gyerek szerelem"

Tudod..egy gyerek is tud szeretni,sőt, néha sokkal erősebbek tudnak lenni ezek az érzések mint a felnőtt embereknél..nyilván gondoltam hogy teljesen nem tudom elfelejteni, csak tanácsot kértem, hogy hogyan tudnám valamennyire elfelejteni..és tudom, hogy kevésnek tűnik, hogy csak egy hete szakított, de gondolj bele, már egy hétig semmit nem aludni, szinte egésznap feküdni, nem enni..megviselt..és csak most kezdődött..mi lesz ezutàn? Valahogy el kell kezdenem enyhíteni a fájdalmam mert nem mehet hónapokig ez így.

2017. jún. 1. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

2-est így cáfolnám, ha egy gyereknek gyerekkorában meghalnak a szülei akkor a szomorúsága nem valós, mert az csak gyerekes kötődés nem? Elvégre nem tudja mi is a valós kötelék, mivel még gyerek az álláspontod szerint, egy 14 éves már nem olyan gyerek gyerek, hanem inkább kamasz (legalábbis a legtöbb) egy gyerek tud szeretni, csakúgy mint egy kamasz és mint egy felnőtt ember,...


Kérdező keress valami hobbit meg légy a barátaiddal, az hülyeség hogy elkell róla tüntetni mindent, elvégre az életed része volt, csak szimolán várnod kell míg leülepszik a dolog.

2017. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok, persze hogy tud szeretni, és nem is szeretek általánosítani, de amit látok pont ebben a 14éves kategóriában, hogy 2nap után már "szeretik" egymást..mi alapján? De nem is akarok vitázni veletek, bocsánatot kérek ez csak személyes tapasztalat, akkor kérdező te nyilván nem ilyen vagy
2017. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! #3 vagy már nem tudom hanyas xd


#2 Elnézést kérek én is, nem akartam vitát nyitni csak nem 2 nap után szerettem bele és na..c: Mindegy is:))

2017. jún. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!