Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy felejtsem el a legjobb...

O.Ancsa kérdése:

Hogy felejtsem el a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk, ez egy fiú-lány barátság (volt...) Ami interneten szövődött. Több, mint fél éve együtt voltunk, egymás támaszai voltunk, és csak barátság volt. Voltak veszekedéseink, kisebbek, nagyobbak, és ezek engem mindig nagyon megviseltek. Volt egyszer amikor nagyon összevesztünk, de utólag kiderült, hogy mind a kettőnknek nehéz volt. De.. most úgy tűnik, hogy nem fog megoldódni, ezért szeretném minél előbb elfelejteni őt. Hozzátenném, hogy azért visel meg ennyire (főleg ezért) mert... barátságunk 2-3. hónapja óta közös jövőt terveztünk, és néha szóba jött a szerelem. Emellett 300 km van köztünk, és nem tudtunk találkozni, főleg ez lehetett a baj. És... nem tudom mit tegyek, minél előbb szeretnék rajta túllépni,mert eléggé megvisel. Kérlek segítsetek!

2016. aug. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz, mint megpróbálni a saját életedet élni, már nélküle. Eleinte csinálhatnál programokat, amik elterelhetnék az figyelmedet. Egyéb lehetőség nincs, természetes, hogy nem fog menni néhány napon belül.
2016. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Próbálok minél kevesebbet gondolni rá, de hát nem megy annyira jól. Én még nem engedtem el ezt az egészet teljesen, bízom benne, hogy még helyrehozható, habár erre kevés az esély. Próbálok más barátommal/barátaimmal lenni, meg ilyenek...
2016. aug. 4. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen "kapcsolatom".

Szintén 300km...nagyon jóban voltunk, évekig minden nap dumáltunk. (

Ő lány én fiú)

Aztán nekem jobban pörgött az életem, ismerkedtem stb..tetszet az a lány akivel évekig dumáltam..de hát neten akkoris szar...

Uh. jött is egy lány, miatta meg is romlott a kapcsolatom a netes csajjal mert neki ez nagyon szarul eset..stb aztán fogtam és fb,skype,viber,teló, tiltás. Azóta már eltelt vagy 3 év és nemrég felvettem vele a kapcsolatot, hogy mivan vele és nem haragudott..mondta, hogy elején rossz volt de utánna szépen rendbejött minden, ismerkedet igaziba stb szóval jó vége lett.

Ugyhogy én is ezt tanácsolom, minden kapcsolatot megkell szakítani és élni, IGAZIBAN az életed. (aztán pár év múlva, amikor már akár tudtok is találkozni, vedd fel vele újra a kapcsolatot)

2016. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehát a legjobb barátod egy olyas valaki volt, akivel személyesen még soha nem is találkoztál? És így akartad vele leélni az életed? Miközben 300 km-re laktok egymástól?
2016. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!