Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen akiket én látok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen akiket én látok, azok mind látnak engem? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Tehát pl.én 23 éves vagyok és beállítom,hogy max.25 éves korig keresek lányokat. Akkor nekem csak azokat mutatja akik engem is látnak,vagy olyan lányt is mutat aki engem nem lát soha.Mert pl.egy lány hiába 24 éves és ugye beleesik a kormeghatározasomba,de ő 25 éves kortól keres férfiakat,tehát engem sose dob fel neki a tinder(mivel 23 vagyok).

Igy ugye semmi értelme,ha olyanokat látok aki engem nem lát.

Tehát a kérdés:akiket én látok,kivétel nélkül látnak engem?


2017. jún. 1. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akit te látsz, az nem biztos hogy lát téged, úgy ahogy leítad. Ha ő más kort választ és te nem eselbabba bele akkor nem fog látni. Hacsak nem szuper like-ot nyomsz rá, ilyenkor egyből párba álltok.
2017. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1irja. Te látod, ő nem téged.
2017. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ketseged van, akkor superlike. Ebből naponta 1-et tudsz adni előfizetés nélkül.
2017. jún. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Online arra jó, hogy senki se lát senkit xD Inkább élőben ismerkedj...
2017. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!