Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz ti szülők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülő099 kérdése:

Mit szólnátok ahhoz ti szülők ha a lányotok 12 évesen elkezd érezni olyasmi érzést táplálni egy fiú iránt aki után mindig érdeklődik, gondolkodik?

Figyelt kérdés
Nem járás meg semmi ilyen nincs viszont látom ahogy szenved mert már egy jó párszor átverte az a fiú és ő még mindig kapálózik utána. Kamaszszerelem ez már? Ilyen idős korban? 45L

2017. jún. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a mai fiatalok korán kezdik
2017. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én biztos félteném a lányom korai még
2017. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogyan tudta átverni ennyi idősen ,mivel?

nem vett neki cukrot,vagy mi?

majd amikor először ottalszik valakinèl akit szeret, ès a pasi kiba..za az èjszaka közepèn mert jön a következő áldozat, na az átverès.

akkor aggódhatsz, hogy ne csináljon hülyesègeket.


jóhogynem már az általánosba kell a fiúknak fèlni az anyósoktól....megáll az eszem..

gyerekek, nem csinálnak mèg olyat, nincs merszük hozzá.

az meg ha nem neki fogta meg a kezèt a fiú hanem a barátnőjènek talán túlèli valahogy😒


vagy bemèsz ès kiosztod a gyereket vagy mi?

ezèrt nincs az emberekben semmi bírás, mert babusgatva vannak.

2017. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most 20 éves vagyok, de már 12 éves korunk előtt is voltak olyan lány osztálytársaim, akik mindig odavoltak egy-egy fiúért, volt szájra puszi az udvar eldugott részében, szerelmeslevelek stb. Szóval igen, ez ilyen kezdetleges kamaszszerelem féle dolog.
2017. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!