Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányok! Ha kiderűlne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok! Ha kiderűlne ilyesmi a pasitokról, akkor szakítanátok?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk én is tini vagyok még, és a probléma a következő, régebben mikor még nem volt barátnőm akkor történt ezaz. Élnek a fiatalság bolondság dologgal, de ez tényleg bizarr szerintem is, persze lehetne a piára fogni, de biztos nem az volt az oka, na mindegy a lényeg, hogy partyba vágtunk egy lányt khmkhm.

2 fiú- 1 lány felállásban, persze most mindenki azt gondol amit akar, de nem vagyok homár meg semmi ilyesmi, szóval nem tudom.

Barátnőmmel ilyen jellegű témákról beszélünk és hát fő az őszinteség egy kapcsolatban, így gondolom elkéne neki ezt mondanom, de mégis milyen fajta reakcióra számítsak? Lehet ez szétváló ok is?


2017. jún. 4. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nagyon meglepődnék, de semmiképp sem szakítanék ilyen miatt. Múltad része, nem annyira durván durva, hogy ne lehessen elfogadni, feldolgozni és könnyedén túllépni rajta
2017. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szakitanek.
2017. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki akarta akkor nem szakitanék. Persze furcsállnám, de túllépnék rajta.
2017. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irhatnal elerhetoseget a csajrol:D
2017. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!