Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmindtam neki hogy szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engigergo kérdése:

Elmindtam neki hogy szeretem tehat bevalottam de ő azt mondta hogy oké es azota nem tortent semmi? Akkor ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Elmondtad, tudomásul vette. Ennyi. Minek kéne történnie, azt gondolod, erre majd hirtelen ő is belédszeret?
2017. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg aztán én azt is kétségbe vonom , amit te mondtál neki.

Te neked tetszik és ennyi. Bevallani a bűnt szokták.

2017. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Bár én nem vagyok a dolog miatt szomorú. Örülök, hogy ilyen hamar kiderült, hogy akármit is mondott, és akármennyire is próbált úgy tenni, mintha érdekelné mi van velem, ő sem különb a többi srácnál. Máskülönben egy ilyen apróság nem akadályozta volna meg abban, hogy továbbra is barátok maradjunk. Megszoktam, hogy így bánnak velem. Csak azt bánom, hogy egy percig is azt hittem, hogy ő tényleg törődik velem. Szóval azt tanácsolom neked, hogy felejtsd el azt a személyt. Foglalkozz olyanokkal, akiknek fontos vagy.
2017. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat baratom,ezt hivjak ugy hogy sz pas. :/
2017. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!