Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy gamer fiúval?

Figyelt kérdés
E-sport versenyeken is reszt, minden idejet a jatekkal tolti. Elfogadnatok ezt igy?
2017. jún. 4. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Lol nem. 16/L

Valasztani kene: Nok vagy Game😂

2017. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"E-sport versenyeken is reszt"

És zsvakat is kihagy a mondatokból mi?

Ismerek E-sportolót, aki ebből él, átlagos fizetése van, mert nem a legjobb, de ettől még van élete rendesen, mert nem minden idejét tölti ezzel, neked is kéne valamit kezdened magaddal, ha öreg leszel akkor majd mit mesélsz az unokáknak, azt hogy hogyan hoztad le 1vs5ben a GAMET, ugye ezt te sem gondolod komolyan, mert ha ilyen nagyapám lenne kinevetném a fa**ba, hogy milyen életképtelen.

2017. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Olyan hogy e-sport nem letezik.. ha normalis eletet akarsz tedd at hobbi szintre ezt a cuccot es valassz valami normalis hivatast lecci..
2017. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden idejét a játékkal tölti? Akkor nem. Egyrészt olyan partnert szeretnék, akiben van tudásszomj és igény arra, hogy művelje kicsit magát, másrészt olyat, aki nem hanyagol el engem (és ez nálam legalább kétszer olyan fontos tényező, mint másnál, tekintve, hogy elég nagy a szeretethiányom).

Ha csak egyike lenne a szabadidős elfoglaltságainak a játék, az nem zavarna, közösen is végignyomhatnánk valamit, mert nyitott vagyok erre a világra.

2017. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz másról is beszélni, nem csak a játékokról, akkor tök oké. Ismertem egy gamer srácot, és ő elég unalmas volt. Folyton erről beszélt, én meg csak annyit tudtam hozzáfűzni a dologhoz, hogy "aham" meg "biztos" meg "zsír" stb.
2017. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"minden idejet a jatekkal tolti." Na ez miatt felejtős. Vagy én vagy a játéka. Azt meg lesz@rom hogy milyen e-sport versenyeken vesz részt mert az nem sport, és tényleg jó dolog azt mondani a barátnőknek: "a pasim egy valódi e-sport versenyző ami abból áll hogy a gép előtt ül és húzgálja az egeret". És nem fogadnám el sehogyse. Neked is kedves kérdező azt tudam csak tanácsolni hogy egy kicsit (vagyis sokkal-sokkal többet) több időt tölts a gép nélkül. Mert pont az kell a lányoknak hogy legyen egy gamer pasijuk aki egész nap a gép előtt ül. Csinálj valami VALÓDI sportot amit igazi emberekkel tudsz csinálni, valóságos környezetben, pl. tenisz, futás, biciklizés, foci, stb. 19L
2017. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hááát, ha a "minden idejét a játékkal tölti" rész változik, mikor elkezdesz járni valakivel, akkor teljesen mindegy, sőt, valamiért szimpatikus is. (nem vagyok gamer, pár játékkal játszottam csak)Mindenesetre, ha ezt élvezed, csináld, csak tényleg, jó lenne, ha lenne más is az életedben, mert ha ennyire nincs időd, nincs értelme barátnőt sem szerezni nagyon.
2017. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem ,mert folyton azzal foglalkozik/erről beszél és fontosabb lenne ,mint maga a nő...
2017. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 es , tiszta én 16/F szép fogalmazás ;)
2017. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!