Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég komplikált helyzet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég komplikált helyzet, sokat gondolkodtam rajta, de sehogy sem jutok dűlőre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

"x" haveromnál házibulit tartottunk. "y" haverom hozta az egyik lány haverját, aki egyedül képviselte a női nemet a társaságban. Részegek voltunk mindannyian - kb 4 fiú és a lány -, és "y" haverom és a lány smároltak egy rövid ideig, pedig mindketten aztmondják nem akarnak egymástól semmit. A lány mikor mellettem ült az előbb említett incidens előtt és után folyton velem volt, egymás kezét fogtuk, sokat beszélgettünk, megismertem. Velem aludt egy szobába egy ágyon, a többiek másik helységben. Nehéz kapcsolaton vagyok túl, jól esett hogy kicsit törődik velem. Beszélgettünk elalvás előtt a sötétben. Cirógatta a hajam, fogtuk egymás kezét, puszi puszi, bújás, de semmi csók vagy ilyesmi. Nagyon jó volt az este. Akit érdekel a beszélgetés részletei az írhat nyugodtan privátot. Reggel felkeltünk, mindenki ment haza, és fogalmam sincs mit csináljak. Keressem meg a lányt? Közte és a haverom közt nincs semmi. még ezek után sem. vagy inkább hagyjam a francba?


20/f



2017. ápr. 9. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
igazából a beszélgetés elég fura volt. hátamon feküdtem, ő meg hason, felkönyökölve fölöttem, úgy cirógatott. kérdezte, hogy könnyűvérűnek tartom-e. mondtam hogy nem. -előtte mondta hogy ő nem olyan lány hogy akárkivel összefekszik-. tiszta romantikus volt az egész szitu. csak ketten egy ágyban egy szobában. mondta, hogy szeretet hiányos. mondtam hogy énis. megölelt. kérdeztem hogy más fiú hagyta-e el őt és azért ilyen, azt mondta hogy nem, a fiúk nem tudják őt megváltoztatni. kb 20 percig beszélgettünk még. mikor elaludtunk - 1 személyes ágyon ketten - fogtuk egymás kezét, puszi puszi. hozzám bújt, de teljesen olyan érzés volt, mint amikor a volt barátnőm bújt hozzám. ez olyan szerelmes bújás volt, éreztem. reggel felkeltünk, ő "y" haverommal beszélt, mi a többiekkel bent beszélgettünk, aztán bejött elköszönt és mindenki ment a maga útjára. és most itt tartok. 1 napja ezen rágódok. ötletem sincs hogy mihez kezdjek.
2017. ápr. 9. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le hogy bejött a csaj.Hát akkor nemtom min hezitálsz keresd fel hívd randira st

Nem kell itt semmin sem agyalni

2017. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el amíg nem késő. Ha összejön a haveroddal vagy mással akkor már bukta. Meg ha nem keresed nem fogja tudni hogy tetszik neked, ne hezitálj, próba szerencse, nincs veszteni valód.
2017. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezen is agyaltam. lehet hogy csak a törődést amit kaptam tőle az ébresztett fel bennem érzéseket, és amúgy meg nem jönne be. de egyébként átlagos lány. szép.

ami zavar, hogy az "y" haverommal smárolt, ennek ellenére azért fogta a kezem, velem aludt, és + az este amik történtek. egyszerűen nem áll össze a kép.

továbbá azt sem akarom, hogy a haverommal egy nő miatt legyen balhé. részegen mikor még nem voltak a házban akkor írta hogy rá akar hajtani stb.. osztálytársak egyébként. mármint az "y" haverom és a lány.


nem mellesleg, ha nem azzal kezdte volna hogy kihányja a whyskinket az első korty után, akkor nem lenne itt ez a kérdés :D

2017. ápr. 9. 21:32
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha majd megkérdezik hogy mikor jöttünk össze, akkor azt felelem " itt "x"-éknél házibuliba, miután "y"-al smárolt" azért ez így elég keményen hangzik.
2017. ápr. 9. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj igen ezt totál megértem. Lehet könnyűvérű a csaj, vagy csak a pia tette. Régebben amikor még én is bulizós csaj voltam + szingli buliban nem volt furcsa idegenekkel smárolni. Most már komoly kapcsolatom van, nem is járok már el ilyen helyekre mert nem vonz. Pont ezért.. Tudom hogy mennek a dolgok ilyen helyen, az ember iszik és szórakozik, hülyeségeket csinál.

A helyedben beszélnék a barátoddal hogy mi is volt az a csók, mi a szitu a csajjal és annyit ha mást nem is bevallhatnál neki hogy szimpi számodra a csaj, sokat beszélgettetek, de ha neki tetszik természetesen nem hajtasz rá mert a barátságotok többet ér. Nem nehéz egy ilyen lányt megkapni, aki elég szép és szeret lelkizni, jó beszélgetőtárs. Szóval első lépésként helyedben beszélnék a haveroddal.

2017. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!