Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé, együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anabelly kérdése:

Szerelmes vagyok belé, együtt is vagyunk, de egyszerűen nincs "gusztusom" megcsókolni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szeretem, de nem tudnék vele esetleg lefeküdni vagy ilyesmi..

2017. jún. 8. 20:18
 1/10 anonim válasza:
71%
Mert még gyerek vagy.
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Annyira nem lehet gyerek,hogy azt érzi,hogy szerelmes de megcsókolni nem tudná! :)

Ráadásul "gusztusa" nincs... Már óvodás, iskolás korban ha tetszik valaki megpuszilják egymást.


Fogd meg a kezét, öleld át, hátha kialakul Benned az érzés és vágysz arra,hogy megcsókold.


Ha nem, akkor hagyd és várj olyan valakire, akinél ez rögtön működik!

2017. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert még 12-13 éves vagy.
2017. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha idosebb vagy, mint 12-13 ahogy a tobbiek irtak, akkor nem szereted igazan, vagy csak jo erzes, hogy "egyutt vagy" valakivel.
2017. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, Ő 19. (:
2017. jún. 8. 20:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán engedhettem meg magamnak a szerelmet, nem is láttam a környezetemben, hogy hogyan kell szerelmesnek lenni.. de akkor bizonyára jön más, akit szívesen megcsókolnék, akkor az már igazi szerelem?
2017. jún. 8. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem neked még nem való párkapcsolat. Tényleg úgy gondolkodsz az egészről mint egy alsó tagozatos kisgyerek.

Ha nincs gusztusod megcsókolni akkor fizikálisan nem vonzódsz hozzá. 17 éves vagy szóval beléptél abba a korszakba amikor a lányok a legtermékenyebbek, elönti a hormon a testüket és sokat gondolnak a szexre.

A kérdésedből nem érzem, hogy nálad is így lenne. Talán később érő típus vagy, de annyi biztos, hogy ha most így gondolod a dolgokat akkor ezt a kapcsolatot felesleges erőltetni.

2017. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te nem vagy szerelmes.

Ha az lennél, akkor a másik bőre alá akarnál bújni.

2017. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.. sok kérdés keringett bennem, de akkor meg van a válasz..:/

Még sokat kell tanulnom úgy tűnik

2017. jún. 8. 20:42
 10/10 anonim válasza:

Szeretheted, de ez nem szerelem. Szerelem az, mikor valakit azon túl, hogy szeretek, mint embert, kívánom is, mindenhogy.

Nekem is van egy nagyon kedves barátom, egyszerűen mindent megtennék érte, annyira fontos nekem, már-már rokonomnak számít, csodás ember, imádom a humorát, a műveltségét, mindenét, de egyszerűen nem érzem, hogy én őt meg akarom csókolni vagy le akarok vele feküdni. Még az ölelés oké, mert az aranyos, de amint nő-férfi kontextusba helyezzük a dolgokat, vége. Semmit sem mozgat meg bennem... Erről meg szerintem sem ő, sem én nem tehetünk. Egyszerűen nem egymáshoz lettünk kitalálva ilyen értelemben.

20l

2017. jún. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!