Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom és nyilvános helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és nyilvános helyen nem akar megcsókolni, megfogni a kezem stb. nekem azt mondja, h nm akar elsietni semmit--- igaz, h nm rég vagyunk együtt, de szeretném ha mások is látnánk, h együtt vagyunk. Szerintetek szégyell engem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
IGEN!!! ez egy bunkó pasi már bocsi...én vérig lennék sértve és hagynám a fenébe. jobbat érdemelsz.
2014. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazad van! ma még beszélek vele SMSbe és kiváncsi vok mit mond
2014. júl. 5. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem szégyell szerintem, csak nagyon fél mások véleményétől.


igaz más tészta de..volt egy ismerősöm aki mindig attól tartott, hogy mit fognak szólni a barátai és kollégái ha neki egyszer gyereke lesz, és mit fognak szólni az emberek ehhez, mert amúgy sokan csesztették, hogy sosem lesz gyereke meg barátnője és félt hogy majd kicikizik emiatt vagy ilyesmi.

Nagyon sok időbe telt neki míg gyermeket mert vállalni, természetesen lett neki és nem cikizték ki.

2014. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az is lehet,hogy simán csak szégyenlős típus
2014. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ha friss a kapcsolat, akkor hagyj még neki egy kis időt.
2014. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
még friss kapcsolat igaz... de máskor megcsókol... voltak olyan pillanatok ahol nagyon kivoltam bukva rá és fogtam magam ott voltunk egy bowlingklubban és és kijöttem majd utánnam jött... megbeszéltük...
2014. júl. 5. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki érzi szükségét, hogy nyilvánosság előtt műveljen ilyesmit, ha egyébként a barátnőjének nevez és így mutat be másoknak, akkor nem szégyell. Az meg tényleg gusztustalan, mikor fél óráig cuppognak meg gügyörésznek egymás fülébe az ember mellett, ahelyett, hogy szobára mennének. :D
2014. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azért a kezed megfogni még nem lenne olyan gyors :D

nem volt még előtted barátnője? mondjuk velem is volt hasonló, de ott más oka volt.

2014. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
volt barátnője már
2014. júl. 5. 22:43
 10/11 anonim válasza:
Nekem is van barátom o is így van vele sokszor ki vagyok rá bukva igaz de ö azt mondja hogy ez a kettönk dolga nem másra tartozik hogy mi csókolózunk mások elött szoval te se legyel ra kibukva
2016. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!