Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? Egy kisebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Egy kisebb ismertető lentebb! 15/F

Figyelt kérdés

Iskola kiránduláson vagyunk. Én nyolcadikos vagyok a csaj hetedikes. Buszon mögöttem ül. Rohadt jókat szoktunk röhögni ami nálam nagy dolog. Tegnap is a buszon leültem a barátnője mellé és a barátnője pedig befekütt az ölünkbe (2 széken két ember és azokon vekszik még 1). Aztán a barátnő elment és ketten maradtunk a csajjal. Ott is tök jól elvoltunk (szerintem). Este pedig filmet néztünk. Próbáltam hozzá érni sikerült megsimogatnom a hátát és a kezét fogtam (próbáltam úgy csinálni mintha ezt azért csinálnám mintha nem férnék el és ezért csinálnék ilyet). A pasi főszereplőre kitalálta, hogy én vagyok (mert semmihez nem ért a főszereplő, XD) a csaj főszereplő pedig ő volt (mert a csaj bedesz volt a filmben). A film felénnél nagyon fura volt a csaj. Legjobban ahhoz tudnám hasonlítani mintha hosszan elélvezne. Kölcsön adtam neki egy pulcsit azt magára vette elment a filmtől, ráment egy másik ágyra (mert a filmet egy francia ágyon néztük) ott felvette a kapucnit picire össze gombolyodott és elkezdet nyögni. Néha levette a kapucnit és körbe nézet. Utána szivecskés párnákat kezdett el dobálni (főleg rám). Utána kiment beszélgetni az egyik barátnőjével és amikor vissza jött egyből rámnézett. Utána párna csatáztunk (csak mi ketten). Ez elöti nap pedig sugot valamit a barátnője neki és közben a szemembe nézett és amikor már nem sugdolozott neki a barátja akkor is rám nézett. Azt mondta a csaj, hogy jó fej vagyok mert nem vagyok olyan mint a többi fiú akik csak perverz dolgokról tudnak beszélni. Az egyik osztálytársa nekem azt mondta, hogy van pasija de neki nem tudok hinni mert van neki egy barátnője csak éppen még nem találkozott vele.....

Ezek alapján bejöhetek neki?


2017. jún. 9. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek alapján elég valószínű, úgyhogy elkezdhetsz jobban közeledni felé, vagy hívd el valahova és megbeszélitek.
2017. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!