Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Na hellóka azt szeretnem kerdezninh szerintetek mit csinaljak ha van 1 fiu akivel nagyon joba voltam /vagyok teljesen kiismertem ..nem tudom hogy van ez de nem az akinek mutassa magat ..es beleszerettem ebbe az enjebe (menő szeret a kozeppontban lenni,kozben meg nagyon erzekeny es barmelyik pillanatban elsirná magát ... tényleg furi ) ezt kevesen tudjak rola . Mindenki azt hiszi rola h egy utolso erzeketlen pasi aki mindenkit csak kihasznál kozben meg egyaltalan nem (azt hasznalja ki akit ki lehet hasznalni) a gyerekkel nagyon jóba lettunk es azt hiszem h beleszerettem ..(mikor meglatom olyan erzes van a hasamba mint amikor a lift hirtelen megindul lefele v felfele , amikor beszelgetunk nagyon jo erzes tolt el csak kár hogy olyan aki mar fel kozeliteni a normalis lanyokhoz, mert káo már 1 × rendesen csalodott es nem akarja megegyszer atelni ..nem tudom mit trgyek en tenyleg osszejonnek vele meg akármi de ezt az egesz kapcsolatot az

Osszes ember nagyon furcsállana ...igazabol azt se tudom h hogy jojjek ossze vele ..tudna valaki segiteni ?



2017. jún. 10. 02:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a helyesírási hibákért bocsi de siettem xdd 😚😚(utólag átolvasva vettem őket észre )
2017. jún. 10. 02:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval egy érzékeny srác, aki "menő". Ez kétszínűség. Már nem jó. Teljesen kiismerni valakit nem pár nap, hét, hónap. ?ég kapcsolaton belül is tudsz meg a párodról éveken keresztül új dolgokat. Megpróbálhatod, de nekem ez nem tetszik. Túl fura a gyerek.
2017. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igez eleg fura a gyerek ...1 es fel even keresztul ismertem ki.nem mondom h telhesen de ott van 😁
2017. jún. 10. 16:10
 4/6 anonim válasza:

Ha szerelmes lennél belé nem kérdeznéd.

Egyértelmű lenne számodra.

Amúgy már maga az, hogy jó viszonyba vagy vele egy előny. Segíthetnéd, tanácsokat adhatnál neki, ha még mindig nehezen érinti a csalódása, és, ha szerencséd van ennek hatására egyre kedvesebb lennél számára.

Igazából ez teljesen rajtad múlik.

Te tudod, hogy milyenek a szokásai, milyen a természete, mit szeret és mit nem. Csakis te tudhatod, hogy jöhetsz össze vele hisz te ismered.

Viszont haladj lépésenként, ha tényleg annyira bántja a szívét és semmiképp se siess el semmit.

Sok sikert.

2017. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért tetted fel a kérdést mert szereted :)

Te tudod, hogy össze akarsz-e jönni vele. Te jobban ismered mint mi.

Ha eltudod képzelni magadat vele akkor mi akadály lenne ?

Beszélgess vele ismerd meg találkozgass vele stb :)

Sok sikert hozzá :D

2017. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha jolvan és köszi 😁
2017. jún. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!