Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Ez baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Ez baj?

Figyelt kérdés
Eddig azon az állásponton voltam, hogy én soha a büdös életben nem jönnék össze olyan pasival, aki cigizik és néha berug, de mostmár nem. Valamiért ez megváltozott és már kevésbé érdekel ez. Valami baj lenne velem?

2017. jún. 10. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy adott ember miatt változott meg benned?
2017. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Igen, aki iszik és cigizik csak tisztességtelen ember lehet...

EZek a piás dohányos állatok, mit képzelnek magukról, és akik elmennek néha szórakozni pffff ők a legrosszabbak mi az hogy jól érzik magukat néha? Rühes egy banda ez én mondom (nem irónia.......!! )

2017. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs adott ember. Kb 2 hónapja figyeltem meg ezt magamon
2017. jún. 10. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ember változik, ha akarja ha nem. Persze saját akaratából is megtud, de néha fel sem tűnik. Fogad el és élj tovább.
2017. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Néha mindenki berúg nem? Ha nem agrisszív az illető msot miért utálnád meg ha egy évbe 2-3x berúg :?
2017. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is annyira azzal volt a bajom hogy 2-3x berúgna a barátom, hanem a cigivel. Egyszerűen undorodtam a cigisektől. Most meg már nem is annyira érdekel.
2017. jún. 10. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs Veled, csak több fajta embert is elfogadsz. :)
2017. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Firedoom ***** válasza:
100%

10 evesen azt mondtam nem dohanyzok

15 evesen azt mondtam nem iszok

18 evesen iszok

20 evesen dohanyzok ha iszok

Ennyi.

2017. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!