Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 174 centisként van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 centisként van esélyem egy 170 centis lánynál? Lányoknak belefér ha csak ennyivel magasabb a fiú?

Figyelt kérdés
Félek, hogy gond lesz neki vagy ilyesmi. Szemeztünk már de igazából ennyi, meg ha ránézek néha elkapja a tekintetét azt sem tudom tetszem-e neki. De nekem ő nagyon és úgy próbálkoznék de nem akarok beégni.
2017. jún. 13. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 171 cm vagyok, barátom 173. Nem a magasság számít.
2017. jún. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha beégsz, ha nem hát nem tetszel neki. Ha meg igen akkor megérte lépni nem?
2017. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne esélyed?
2017. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
teljesen normális, ne aggód túl... Bátorság!
2017. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem az a lenyeg, hogy mennyivel, csak hogy legyel magasabb. bevallom, engem szemely szerint zavarna ha alacsonyabb lenne a baratom (bar a 158 centimmel szerencsere ilyen gondok nincsenek), de ha mar csak par centivel magasabb, az oke. de nem tud itt senki a lany neveben beszelni, max sajat allaspontot mondani, ot kene megkerdezned, hogy hogyan velekedik errol.. :)
2017. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeségek (már bocsánat) merülnek fel benned akkor tényleg gond lesz ott. De nem a magasságod miatt, hanem egyszerűen nem leszel elég magabiztos, és ezért nem fogsz a lánynak kelleni. Ha te lennél 150 cm a lány meg 170 akkor is teljes önbizalommal kellene belemenni a dologba. Iéyenekkel ne foglalkozz. A szemezés meg manapság nem jelent sokat, főleg ha el is kapja a tekintetét. Ha egy 40 éves anyukának néznél a szemébe, és ő is arra nézne szerinted nem kapná el ő is a szemét? Ha egyikőtök sem kapja el aaz tekintetét, esetleg ellősz rá egy kacsintást és/vagy egy mosoéyt, és ő is viszonozza, az már sokkal többet jelent. Légy férfi, ne izgulj a közelében és akkor menni fog. Sose görcsösen próbálkozz mert akkor 99% hogy kudarc lesz belőle.
2017. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Jé, pont így vagyunk a férjemmel. Én 170, ő 174. Tovább nem is ragozom, mivel a férjen lett. De engem frusztrálna, ha alacsonyabb lenne nálam a fiú.
2017. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
16%
8-as ez a Tini kategória,mi a faxt keresel Te itt?
2017. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
174 cm magas vagy.. nem mondhassa senki hogy törpe vagy.. a csaj meg ha 170cm akkor tökéletesen egybe illetek.. baár vannak olyan csajok is akik 185 magasak ami szerintem már sok egy láanyhoz képest.. de ha ezt nem nézzük hanem a belsőt is számításbavesszük akkor azis mindeggy lessz. Sok szerencsét
2017. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!