Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a volt pasimnak? Nagyon szörnyű vagyok?

Figyelt kérdés

9 hónap után szakított velem a pasim. Nem veszekedtünk, csak most a végén volt egy nagy bumm. Azt mondta, hogy elviselhetetlen vagyok, folyamatosan féltékenykedem, mindenen megsértődöm, és egy idegroncs lettem. Ráadásul meghíztam, és ő minden nap sportol engem pedig "nem lehet rávenni a mozgásra", és ő ezt nem bírja tovább.


Előzetesen 3 hónappal ezelőtt én szakítottam vele, mert nem voltam boldog, nem csináltunk semmi aktív programot (erre azt mondta, hogy semmi sem jó nekem soha...), alig volt időnk egymásra, és meguntam. De aztán rájöttem hogy nekem ő kell és újra összejöttünk, de azóta semmi sem volt az igazi.


Nekem viszont borzasztóan hiányzik, mert rettenetesen egyedül vagyok, nincsenek barátaim sem már, a szüleim is lecsesztek, hogy miért vagyok ilyen, és miért hagytam menni ezt a fiút. Sok mindenről ő jut eszembe, ráadásul nem lakik messze, és a villamoson, metrón is mindig látom.


Szerintetek már elment ez a hajó?

Mit kéne csinálnom?


19L


2017. jún. 14. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Hogyan lehet egy emberi lényt megunni?Szóval neked egy játékszer volt!Mondom,az emberiség megérett a pusztulásra!1-2 atom aztán megbecsülnénk az emberi szeretetet/életet...
2017. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, lehet úgy is venni hogy a te hibád, de sok minden közrejátszhat ebben az esetben. Abban egyetértek a volt barátoddal, hogy unalmas ha semmit nem csináltok együtt aktívan..Ki akar egész nap csak otthon ülni? Ilyenkor neked kell összeszedned magad és tenni valami azért, hogy ne romoljon el a kapcsolatod, ne legyél lusta a kapcsolatod ápolásában. Másrészről az is lehet, hogy szimplán csak nem egymásnak vagytok valók. Megesik az ilyen. Nem akarok durva lenni, de van az a helyzet mikor két ember nem fér össze személyiségileg hosszú távon, a problémák előbb vagy utóbb kibuknak és akkor sem összeomlani kell, hanem tenni valamit azért, hogy ez helyrejöjjön. De ha nem jön helyre a dolog, akkor sajnos ez a vége.

Saját tapaszolatból mondom amiket mondok. Nekem egy majd 3 éves kapcsolatom van és nekünk is vannak hullámvölgyek, nem is egyszer. De mindent meg lehet oldani. Megbeszéljük a dolgokat és mindig azt mondjuk:"Mindent meg tudunk oldani." Próbálok rá odafigyelni hogy mindig legyen valami izgalmas a kapcsolatunkban (ami nehéz, révén, hogy minden nap együtt vagyunk, mert osztálytársak vagyunk), mindig csináljunk valamit, figyelek arra, hogy tetszek neki és legyenek közös kimozdulásaink és ne unjuk meg egymást.

Régebbi tapasztalatom még egy előző rövid és nem túl jó kapcsolatomból, hogy olyakor megesik, hogy szakítás után úgy érezzük hibát köveztünk el, nem kellett volna szakítani és hogy hiányzik nekünk, de nem mindig jó ötlet visszamenni oda, ahol nem voltunk boldogak. Tovább kell lépni.

Remélem tudtam segíteni, ha mégsem, remélem majd más hasznát tudja venni annak amit mondtam. :)

19/L

2017. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!