Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ciki, vagy gáz valamelyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ciki, vagy gáz valamelyik testrész kiszivasa? Marmint ha ott az a folt, miert takargatjsk? Csinaljam a pasimnak, vsgy ne?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éveseknél menő. Feljebb már nem.
2016. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy most mi ezzel a baj. Ha olyan helyen, ahol nem latszik. Csak mert van aki szereti, nem?
2016. nov. 14. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2016. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. De ha nektek jólesik, akkor hajrá, csak tényleg ne olyan helyen, ahol aztán meglátszik a nyoma.
2016. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
67%

"Menőőőőőőőőőőőőő" ????? Hö???????


Te a d-ást is azért csinálod, mert "menő"?????


Inkább állj ki az utcasarokra ott menőzzél.......

2016. nov. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek, akkor csináljátok.

Szerintem meg undorító egy szokás.

Kérdezd meg a pasidtól, hogy ő szeretné-e.

2016. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem vágyom rá, szerintem semmi jó nincs benne.

De ha ti szeretitek, akkor csináljátok.

Szerintem ciki, ha látható helyen van, mert a kettőtök közötti szexualitás senki másra nem tartozik.

Ha nem látható helyen van, akkor meg úgy sem tud róla senki sem, a ti dolgotok.

2016. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fruzs33 ***** válasza:
23%
Én csináltam az exemnek,vagyis ő is kiszívta a nyakam meg én is...az anyja meg megkérdezte miért olyan vörös neki...meg az én anyám is megkérdezte...azt mondtuk mindketten,hogy elvakartuk...szerintem jó dolog.Bár nem vagyok vámpír.
2016. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez max addig jó, vagy izgalmas amig komolyabb dolgokba bele nem kezd az ember. De amig a petting sem fér bele addig ennyi jut. Majd ha lesz valódi szexuális életetek, akkor nem lesz kényszer bozonyitani a külvilágnak, hogy van, mert önmagában többet fog érni, mint bohockodni a kiszivassal es rejtegetve mutogatni, izgulva hogy ki veszi észre milyen nagy lányok es nagy fiúk vagytok már..
2016. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csinalja az akinrk ket anyja van, en biztos nem hagynam egy csajnak se.
2016. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!