Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lánynak pattanásos a háta?

Figyelt kérdés
Időszakosan pattanások jelennek meg rajta, de ha éppen nincs egy se, akkor is tele van hegekkel. Nagyon zavaró?

2017. jún. 15. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Random fiúk mennyit látnak a hátadból? Semmit. Jó, nyáron talán kicsit többet mutat a ruha.

Mire eljutsz egy fiúval odáig,hogy lássa a hátad (ha érted, mire gondolok......), pont nem fogja érdekelni, hogy pattanásos.

2017. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kedvelek egy lányt, akkor a háta a legkevésbé sem érdekel :)
2017. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar, akkor a pasit sem fogja (szerintem), mivel te sem foglalkozol vele különösebben. ha téged zavar, bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz elmehetsz vele, bár a hegekkel nem biztos hogy tudnak mit kezdeni, esetleg krémet adnak ami halványít.
2017. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Engem nagyon zavar. :D Voltam bőrgyógyásznál, de hosszú távon semmi sem használt. A hegek miatt elkezdek majd hámlasztani, de azzal várni kell őszig. Szóval nagyon zavar, mert mindent megteszek ellene, de nem múlik el. :/

Arra vagyok kíváncsi, hogy ez másokat is zavar vagy csak én reagálom túl?

2017. jún. 15. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

a barátom is hasonló cipőben jár. pattanások a hátán, néha az arcán és a fejbőrén is. a hátán hegek is vannak, nem is kevés. őt egyáltalán nem zavarja, bőrgyógyásznál 1x volt, akkor is egy anyajegy eltávolítás miatt, de ha már ott volt, megmutatta a hátát is. akneroxid-ot írt neki (azt hiszem) a hátára, egész jól helyrehozta, a hegek is halványodtak szerintem, de mióta nem használja, olyan, mint volt. tele van mitteszerekkel is, az sem zavarja. jobb napjain megengedi hogy "szadizzam" :)


25N

2017. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zavarna
2017. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is lany vagyok es hasonlo helyzetben...nekem a haziorvos irt ki valamilyen alkoholos azcszeszt h azzal kenjem es az tenyleg hasznal! Ajanlom neked is
2017. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia! 20 éves lány vagyok és én is ezzel küzdöttem egész tini korom alatt. Patik és hegek. Hát nagyon sokat foglalkoztam vele, nagyon sok mindent kipróbáltam, nem tökéletesen, de kordában tudtam tartani és soha nem volt problémám a fiúkkal vagy nekik problémájuk a hátammal, bár en is mindig ezen izgultam. :) Vannak trükkök, amik segítenek. Nyáron ott a napozás (persze óvatosan, én nehezen égek le, jó vastag bőröm van). Valaki szerint csak ront a hegeken, hát én nem tudom akkor én miből vagyok. Gyakran nézdd át, ha van gyulladt akkor ragaszd le ragtapasszal. Ha kikandikált a ruhám alól a tapasz és rákérdeztek azt kamuztam, hogy valami megcsípett. :D Vagy nyáron ha fel akartam venni egy kivágott felsőt és pont odanőtt egy, akkor szimplán odadobtam a hosszú hajamat, hogy takarjon. Nyomkodni nagyon nem szabadna ha hegesedésre vagy hajlamos mint pl. én. Ha már tényleg egy olyan nő rajtad, ami könnyen eltavolitható, akkor azt óvatosan zsepivel, ne körömmel. Ami nekem bevált: idővel egyre kevesebb lett egyreszt, ma már szinte nincs is, hámlasztás (AHA, BHA) és akneroxid (ezt persze nem nyáron és akkor is csak fényvédővel). Főleg az utolsó vénynélkül kapható krém szépen halvanyitja a hegeket, foltokat, meg persze patikra is tökéletes.

És végül: fogadd el magad. Úgy vagy jó ahogy vagy. Elég paradoxonnak hathat így ennyi tipp után de tényleg ez lenne a lényeg. Te megteszel mindent azért hogy kordában tartsd, ápoltan tartod magad, odafigyelsz. Innentől kezdve ha nem tökéletes az eredmény: magasról tenni rá. Csak mosolyogj, hagy áradjon belőled az önbizalom és a fiúk nem a hátadat fogják nézni. Én bár már patikkal annyira nem is, de a hegekkel még mindig küzdök, egy egészséges és boldog kapcsolatban élek. Féltem, hogy a paromnak nem fogok tetszeni ha egyszer az egész hátam szabad lesz. Őszintén szólva észre sem vette és minden nap elmondja nekem mennyire gyönyörű vagyok. Ha szeret, minden apró hibádat szereti és ez fordítva is igaz! :) Kitartást!

2017. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!