Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondolhatják rólam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondolhatják rólam, hogy bunkó vagyok (a viselkedésemből fakadóan)?

Figyelt kérdés

Hát, hol is kezdjem?... 14 éves fiú vagyok, és van egy problémám. Történetesen nem vagyok egy mintapélda a felszabadult szociális viselkedésre; nem járok buliba, nem találkozok sehol sem a barátaimmal, sehol sem szeretek egyedül menni/lenni, általában bátortalanul viselkedek, és sokszor indokolatlanul is zavarban vagyok, ez utóbbin belül van az is, hogy állandóan lesütöm a szememet, nem nézek másokra, kivéve akkor ha nekem beszélnek, mert akkor élesen belevájom a tekintetemet a hozzám beszélőnek a szemébe. A lényeg pediglen az, hogy az élet csodálatos iróniája képpen egy ilyen jellemű emberbe szerelmes vagy 11 lány. (Nem mintha probléma lenne, csak én nem "az" a típus vagyok, és ha szabad ezt mondanom, akkor egy puha p*cs vagyok, amennyiben az önismereti képem teljes és tiszta, és nem túlzok).


És most jön ide az, hogy hiába próbálnak velem valamilyen szerelmi kapcsolatot létesíteni, én ugyan úgy viselkedek, mint ahogyan azt már jellemeztem a fentiekben.: Lesütöm a szemem, szótlan vagyok,

nem beszélek (válaszolok ha kell, akár részletesen is, de kezdeményezni nem kezdeményezek), és kerülöm őket, amennyire csak lehet. Tudnám még részletezni, csak hosszú lenne... Amúgy ez az egész történet még tavaly Szeptemberben kezdődött, és egészen eddig tartott, a ballagásig, és minden egyes napom így telt el, sajnos.


Szóval azok a lányok bunkónak vélhetnek engem mindezek miatt, vagy azért sejtik, hogy mit miért teszek? (És megértik-e ezeket vajon?)


Köszönök minden választ!



2017. jún. 15. 22:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tartozik ide, de a "puha p*cs-ös" dolog miatt mondom csak, hogy soha sem káromkodok.
2017. jún. 15. 22:15
 2/13 anonim ***** válasza:

Tessa én is ilyen voltam meg vagyok is talán, 22 éves létemre :D


De nekem ez kellett, mert így éreztem jól magam mindig.

Utánam olykor már futottak, szóval a titok nyitját bár nem tudom együtt érzek veled :D


Mondjuk én amiatt is hagytam a többségét, mert üresek voltak belül mint nagymamám libazsíros bödönjei miután bezabáltam mindent :)


Viszont 1-2 különleges lány mindig akad, aki ragyogó csillag a rengetegben, majd ha olyan lesz szerintem ráérzel szerintem.

2017. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem, első barátnőmmel akit Fruzsinak hívtak amiatt szakítottam, mert a Great Gatsby-t, tudod a mozit rohadtul nem értette.

Pedig evidens vagy nem tudom, de később mikor emberekkel dumáltam a filmről, neten vagy élőben---HŰHHAA

Az emberek vagy most vakok vagy Fitzgerald pokoli nulla író ezek szerint, hogy az üzenet ennyire félrement.


Áhhh....

2017. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mármint rájöttem, hogy ez a csaj mégse nekem való.

Tudod, hogy értem ha láttad úgyis.

2017. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg annyit, hogy lehet, hogy nekem is volt 11 csaj, nemtom többségét a szűrőmmel kitöröltem emlékezetemből, múltkor egy rám is köszönt Árkádban.

Nem jutott neve eszembe XD


-nemzeti beképzeltség

-meleg gyűlölet (sokan nem tudják de a világ egyik legnagyobb művésze Michelangelo meleg volt)

-pénzimádat


Ezek miatt én is kerültem őket mindig, mert ösztönösen észreveszem az ilyesmit.


Pedig durva, hogy manapság talán többet keresek mint a fél utca, de szerencsére védve vagyok a dekandens világtól meg a luxuskarórás lúzerektől XD

2017. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2 Testvérem! :D

A nagyjából 11 lányból hárman is vannak olyanok, akik:

- 4-5-s tanulók

- Tényleg szépek, és más fiúk meg utánuk csorgatják a nyálukat. +Szépen és igényesen öltözködnek.

- Egyikük pedig a kezét sem sajnálja bepiszkolni.


#3 Igen, igen, megértem. :(

2017. jún. 15. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát a rendesekkel lehet mit kezdeni, azokhoz próbálj nyitni :D
2017. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#5 Tudod hogy mi a furcsa még? Az hogy egy alig háromezres lakosságú faluban élek a sivatagos Kiskunságban, és még így is ""sikerült""!


Egyébként én azt a hármat, akiket említettem, nem ismerem pénzéhesnek és divatőrültnek, az előző hozzászólásomból meg lemaradt az, hogy kedvesek is.


Michelangelóról nem is tudtam hogy meleg volt! Ma is tanultam valamit! (Nincs több tanítási nap számomra az általánosban, úgyhogy a nyári szünetben máshonnan kell okosodnom! :D) Nincs bajom a melegekkel, bár megvan a pszichológiai és biológiai miértje ennek is.

2017. jún. 15. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Na akkor örülök, eszes gyerek vagy már most látom.

A nyár a legjobb dolog tanulásra, de igazából a klímát sose tartottam megfelelőnek.

Más a mediterrán légkör, mert ott a tengeri áramlatok hozta légmozgás és esők egyvelege nagymértékben serkenthetik az emberi agymozgást.


Mondjuk én most kicsit hátradőltem, mert szerintem túl sokat szívtam magamba.

Ha így érzed majd te is, szerintem akkor kezdj bele a nőkkel való ismerkedésbe.

14 évesen nem kell ezt komolyan venni még, majd ha 17-8 leszel vedd elő újra és nézd melyik lány hol tart.


Azért is jó tudni egyébként sok mindent, mert a legjobb csajok nagyon messze vannak az üresfejűektől...én barátnőm most 20.

Rettentő okos a csaj, amit most vagy a sok must és bor tesz (ezzel foglalkoznak) vagy a gének, vagy nem tudom mi.


De elképesztő.

Reggel mikor telefonon beszéltem vele kisebb oktatást kaptam :D

2017. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy tuti lesz aki bunkónak hisz meg fog is a jövőben, hogy válaszoljak a KÉRDÉSRE is :D

De ezzel nem kell foglalkozni.


Nekem csak az volt fontos, hogy a családom, a munkatársaim, azok a barátaim akikkel együtt dolgozom jól értékeljenek.

S rájöttem, hogy ennél több nem kell.


A művészet, filmkészítés pedig igen magányos dolog, mert például Joseph Kosinski 6 évig tartó előkészületet tartott a Tron: Legacy előtt.

Addig a feleségén kívül szinte senkivel sem beszélt, végül pedig kifizetődött szerintem.

Hihetetlen letisztultság, egység érződik a munkásságán.


Emma Watson 3-4 hónapot tölt el minden évben a hegyekben meditációval.

Sok csaj ezt se értette, hogy minek vonulok el, ha megy rutinból csináljam úgy.

De az nem az igazi, tisztes iparosnak lenni nem volt út számomra.


Szóval én ezek miatt kerültem őket, kell az idegbaj a fenének :D

2017. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!