Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El tudom kerülni hogy kiderülj...

El tudom kerülni hogy kiderüljön idő előtt hogy fel fogok mondani? El nem mondom de a viselkedésemből leszűrhető?

Figyelt kérdés

Találtam más munkahelyet már a szerződést is aláírtam. De csak májusban kezdek és itt a mostani helyen nem mondok fel csak áprilisban (+30 nap felmondási idő).Mindezt azért teszem hogy elkerüljem hogy a főnök szopórollerre tegyen. Láttam hogy bánik másokkal akik felmondanak nem hülyültem meg hogy hónapokig viseljem a szánalmas kis bosszúját. Elég lesz az az 1 hónap míg felmondási időben vagyok. Szóval el nem mondom előre a felmondást csak az utolsó pillanatban.

De vajon a viselkedésemből nem jöhetnek rá?

Végiggondolva például mindig van értekezlet munkaidőn kívül amit nem fizetnek. A kollegák én is dühöngünk hogy ha munkaértekezlet akkor miért nincs fizetett munkaidőben. Én már nem dühöngök mert tudom értelme semmi és hamarosan úgyse érint az egész.

Vagy a másik jön a nyár és már most beindult a szabis őrület hogy ki mikor menjen és a kollegák egymás nyakát harapják át hogy te ekkor mész én akkor de nekem gyerekem van kell a július nekem két gyerekem van én már befizettem az utat… én is ezt csináltam eddig egyezkedtem. Már nem teszem minek, tessék lássék beírtam magam augusztusra leszarom úgyse leszek mér itt akkor.

Késik a fizu megint indul a dühöngés miért késik. Én is mindig óbégattam hogy mi az hogy késik, de már kussban vagyok. Késik késik úgyis megjön max késve és úgyis leszarom nem sokáig érint már.

Szóval ilyenekre gondolok. El nem mondom hogy itthagyom az egészet de ha valaki figyeli a viselkedésemet simán rájöhet hogy mindent leszarok mindent szó nélkül hagyok jó az úgy-és vajon miért? Csak nem azért mert úgyis megyek?

Szóval simán rájöhetnek csak kérdés érdeklek –e valakit annyira hogy a viselkedésemet figyelje?


2017. febr. 11. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél paranoiás :) Én a magam részéről tök letojom, h egy kolléga felháborodik-e vmit vagy sem, és ez oda-vissza működik. Mindenkinek megvan a saját baja, nálunk legalábbis nem szokás a másikkal foglalkozni.
2017. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát itt meg vannak sajnos főállású szarkavarók és élő térfigyelők akiknek úgy tűnik bőven van idejük figyelgetni és jelentgetni.
2017. febr. 11. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szürhető le, max azt hazudod, hogy leszarom tablettát vettél be, mert minek örökké puffogni.
2017. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!