Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány randi kell az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány randi kell az első csókhoz és mennyi hogy lefeküdjetek a sráccal? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Randi, csók, szex

2017. jún. 16. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A lányok hónapban mérik nem randiban. Azok a nők barátom. 😏
2017. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már az elején erre gondolsz akkor inkább hagyd, nem a randi után fognak veled lefeküdni jobb esetetben, hanem kapcsolatban
2017. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán nem idő kérdése..mennyi idő kell, hogy a másik feloldódjon ( ha egyáltalán sikerül neki) valamikor könnyebben megy mondjuk egy hét na ezek a kapcsolatok rövid ideig szoktak tartani..van az a része amikor tisztelik egymást annyira hogy megismerik mielőtt lenne valami aztán kiderül milyen is lesz( ebből meg lehet valami). Ja es van az amikor hiába tetszik a másik hiába Okes minden, ha nincs meg a vonzalom ami nem csak úgy jön, hogy te elődöntőd hogy most vonzodók, akarom sőt meg zavar is ha nem és nem tudod miért..alapból vége. Minden kapcsolatnak van egy egészséges próba ideje általában 2 hónap ku...nál 2 óra. Aki túl hamar ad csókot azzal nem igazán érdemes foglalkozni, mert az ágyban sem lesz olyan jó a dolog ...millió dolog benne van 24f
2017. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Első randin volt csók, de több csak 4-5 hónap után történt. Nyilván, mert első kapcsolat, ami ma is tart.


Amúgy meg csak akkor lenne ágyba bújás, ha már eléggé megbízom benne, ha már kapcsolatban vagyunk és eléggé ismerjük, szeretjük egymást. Másképp nem megy.

21/L

2017. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszed ez így megy? Vannak a 3randis csajok,akik a 3.után MINDENKÉPPEN lefekszenek a palival, ha lúzer a forma ha nem. Vannak a 4 az 5 randisok, vagy mégis hogy?
2017. jún. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem nincs rá szabály. Attól függ,milyen a pasi
2017. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erre kellene gondolnod legelőször. Csak ismerd meg a srácot.
2017. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezt teljes mértékben felesleges hónapokban, vagy találkozókban mérni, hiszen ez egy komplex dolog. Vannak olyan emberek, akik között nehezebb, hosszabb időtartamot igényel az intimitás kialakítása, és ezek mellett olyanok, akik már rögtön egy hullámhosszon érzik egymást. A várakozás, úgymond a randik számolgatása teljes mértékben elengedhető ezen a téren, minden esetre nem árt elővigyázatosnak, körültekintőnek lenni.
2017. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem abszolút hülyeség, hogy így akarod eldönteni. Én pl amikor megismerkedtem a barátommal, akkor egy részeg este és némi vonzódás következtében elcsattant az első csók. Akkor ismertük egymást egy hete... És ilyen esetben azt gondolom, hogyha sokat beszéltek egymással, sokat találkoztok, akkor nem számít, hogy mennyi ideje ismeritek egymást. Mi két hét után jöttünk össze és azóta is tökéletes minden, ennek lassan egy éve:)

Az pedig, hogy mennyi idő után fekszel le vele... Én nem tudnék olyan emberrel lefeküdni, akiben nem bízok meg 100%-osan, illetve nem ismerem. Szerintem ez alapvető dolog a szexnél, hogy nagyon jól ismerjem az embert, akivel ez megtörténik.

18/L

2017. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!