Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az animések általában melegbar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az animések általában melegbarátabbak, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 17:24
1 2
 1/20 Stark2000 ***** válasza:
62%
Ezt meg honnan szülted? o.O Én szeretek animéket nézni, de a homoszexuális férfiakat / fiúkat nem igazán kedvelem - de ez nem azt jelenti, hogy elítélem őket, ne tessék félre érteni.
2017. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Hattttalmas yaoista vagyok, és imádom a melegeket/leszbikusokat/bárkit, de ez csak egyéni. >< A többiekről nem nyilatkozhatok, de saját megfigyeléseim alapján az animések valamilyen szinten elfogadóbbak. :D Persze, ez csak sztereotípia, nem nyilatkozhatok minden egyes emberről a világon.
2017. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Rawr ^^
2017. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Én speciális állatfaj vagyok, mert magában az animéket nem szeretem, de a yaoikért oda vagyok:-D Tehát nem nézek olyat amiben heteró szerelem van, azokat nem szeretem. Tehát én igen, melegbarát vagyok,
2017. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha valaki meleg akkor nem nezem le miatta de ugyanazt varom el tole/toluk mint a heteroktol hogy az intim dolgokat ne az utcan vagy tomegkozlekedesi eszkozokon csinaljak mert ketlem hogy ne lehetne kibirni par kocseszett orat...
2017. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5: Jó lenne, ha a kérdésre válaszolnál, és nem jönnél ide fröcsögni.
2017. jún. 20. 17:42
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Ez hülyeség.

Nem minden anime fan ugyanolyan. Van, aki elfogadja. Van, aki elítéli. Nem egy masszív, szürke tömeg, hogy mind ugyanolyanok.

Amúgy, feleslegesen szidod az 5-s válaszolót.

Engem nagyon zavar, ha egy pár (legyen fiú+lány vagy fiú+fiú vagy lány+lány) konkrétan egymásnak esnek nyilvános helyen.

2017. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#8: engem is zavar, de egyszerűen nem azt kérdeztem meg, hogy "hé, mit gondoltok arról, amikor a párok nyilvánosan nyalják-falják egymást?" Hanem egy tök más dolgot.

Azt meg sehol nem állítottam, hogy mindenki ugyanolyan lenne. Ha elolvasod, ott van az "általában" szó. Ha ezek után nem egyértelmű, hogy a kérdésem miről szólt, akkor az már nem az én hibám.

2017. jún. 20. 21:47
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Animés vagyok öregem és leírtam, akkor mi a fas*ért írod oda, hogy animéseket kérdezel, ha utána kivagy akadva, ha még kiis fejtem, hogy mikor zavarna, de segítek ha nem érted még most sem, csak akkor ZAVAR, HA ELŐTTEM K*NAK így világos már?
2017. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mert nem azt kérdeztem, de látom, neked ez már meghaladja a képességeidet.
2017. jún. 20. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!