Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják azt itt sokan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt itt sokan, hogy sok a kamu ember?

Figyelt kérdés
sok emberrel beszéltem már itt, és tény hogy volt pár kamu is, de nagyon sok lánnyal beszéltem már (nagyon sok nem válaszolt), a fentiek közül van akivel hamar meg is szakadt a kapcsolat, de akkor is van még jópár akivel barátilag jóban vagyok (a távolság miatt nincs több), de akkor én (szerencsére) hogyhogy nem találkozok olyan sok kamuval, mint amennyit itt emlegetnek?

2017. ápr. 4. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
En nem kamukkal hanem inkabb pedofilokkal szoktam talalkozni. Gyorsan tiltom ha latom a jeleket azt sutty. En mem tudtam hosszu tavu baratsagot letesiteni meg itt de celom!!!
2017. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!