Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luckey :D kérdése:

Lányok mit gondoltok egy ilyen fiuról?

Figyelt kérdés
Először is a külsőmel kezdenèm: magaság 1.75 testsúly 55 kg. Hajam szőke,szemem kèk. Nagyon szeretek sportolni,edzek,szeretek hokizni. Emelet szeretek tanulni ès jó tanuló is vagyok. Belsőleg szègyelős kevès barátom van de aki barátom az az is marad soha nem vesztem mèg össze egyelsem. Próbálkoztam lányoknál de sajnos a vège az lett,hogy kicsufoltak ès visszautasítottak. Ezèrt már fèlek valakinèl is kezdemènyezni attól fèlek megint az lesz a vège mint az előzőnek. A lányokal általában nehezen tudok szót èrteni csak hebegek habogok ha egy lányal kell beszèlgesek. Kapcsolatom mèg soha nem volt pedig olyan jó lenne egy èn próbáltam de nem ment. Nem tudom mi a baj. Ti mit gondoltok rólam lesz valaha is esèlyem valakinèl. 16 èves vagyok. (Helyesírás nem a legjobb bocsánat).
2017. jún. 22. 19:28
 1/3 anonim válasza:
Hát, szerintem elég helyes fiú lehetsz, de a zárkózottságodon változtatni kéne, és mondtad hogy szeretsz sportolni, ajánlom hogy ha izzadság szagú vagy akkor ne nagyon próbálkozz a lányoknál
2017. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia :)

A kérdésem kerdes lenne neked

Miert csufoltak ki illetve utasították vissza?

2017. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján helyesnek tűnsz :) Ha szeretnél írhatsz

L

2017. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!