Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti mit gondoltok a zenész fiúkról?

Figyelt kérdés

Jelen esetben kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok egy olyan fiúról mint én.

A zene a mindenem. Gitározok már több mint 8 éve (inkább metál,rock jön be) de szeretem a pop számokat is csak nem rajongok értük. Akusztikuson,elektromoson is gitározom,szoktam felvenni számokat is amik a fejemből pattannak ki. Külsőm férfias,vannak tetkóim is.A külsőm kicsit másabb mint a belsőm mert eléggé érzékeny vagyok de nem az a fajta hogy sírok mindenen hanem eltudok érzékenyülni HA olyan kedvem van pl ha olyan zenét hallok..stb de ez általában nagyon ritkán van. Erős belsőm van és érettebb vagyok a koromhoz képest nagyon. Semmilyen perverzitás nem tud megrémíteni mármint furcsa dolgok,meg semmilyen témával nem lehet engem zavarba hozni. :D (túl sok mindent láttam,hallottam ahhoz.) Szeretem az érett beszélgetéseket és ha mellette tud valaki nagyon hülye is lenni. 20/F



2017. ápr. 29. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A zene a legkevesebb gond, a leírásod alapján igen éretlen, gyerekes vagy. (meg nekem személyesen a tetoválás is negatív lenne...)
2017. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom miből sikerült neked leszűrni azt hogy gyerekes vagyok de lehet akkor én írtam magamról rosszul valamit de nagyon nem vagyok az de köszi a véleményed.
2017. ápr. 29. 10:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem hátrány ne viccelj én nagyon csípem a zenészeket ez is egy kifejezés forma, a zene stílusod is szerintem egyéni dolog és ezért nem kell megbélyegezni senkit.Ez inponáló is tud lenni pl én is ilyen stílusú zenét hallgatok és majdnem az összes haverom.:)
2017. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szeretek beszélgetni,eszmét cserélni más zenészekkel,gitárosokkal mert kell mindig egy olyan barát akár lány/fiú aki benne van a szakmában.:)
2017. ápr. 29. 11:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Általánosságban én imádom a zenész pasikat (főleg a hosszú hajúakat), de mellette fontos számomra, hogy érett is legyen, és 20 éves létére ne egy 14 éves helyesírásával és beszédstílusával fejezze ki magát. Ne haragudj, de ez az első, ami feltűnt veled kapcsolatban, hogy elég gyerekes vagy. Ez amúgy nem feltétlen rossz. Szerintem az legnagyobb negatívum, ha valaki tuskó, és arrogáns. Úgy tűnik, te egyik sem vagy.

Egyébként imádom a rockot, de jobban tetszik, ha egy rocker nem annyira beszűkült látókörű, hogy naphosszat csak Metallicát hallgat, és nem létezik számára más műfaj, vagy legalábbis nem értékeli. Nem jön be az sem, ha nincs saját stílusa, hanem mindig az egyenruhát horndja, a bandáspóló, fekete farmer, bakancs/fekete converse kombinációt. Egyébként bocsika, hogy pont azt írtam le, hogy mik nem jönnek be egy zenész pasin, de számomra ezek a legjelentősebb dolgok közé tartoznak, amikről amúgy pont nem nagyon írtál.

Egyébként biztos nagyon jófej, és kedves vagy, szóval ne aggódj, tuti sokaknak bejössz, főleg, ha még a kinézeted is jó...:)

2017. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De egyszerűen az tűnik gyerekesnek hogy tömören fogalmaztam vagy mégis mi? nem értem komolyan..Való életben olyan visszajelzéseket kapok hogy jóval éretebb vagyok a koromnál mind külsőre mind belsőre illetve ha idegennel beszélgetek mindig azt hiszik hogy minimum 25 éves vagyok. Lehet akkor maga a fogalmazásommal van a baj ezen fogok javítani. Köszönöm a visszajelzéseket. :)
2017. ápr. 30. 09:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Talán a helyesíras miatt...

Élő beszédben biztos más a helyzet.

Sokszor tapasztaltam, hogy pl. beszéltem valakivel írásban, és kiderült, mikor találkoztunk, hogy sokkal értelmesebb, mint amilyennek tűnt az írása alapján :D

2017. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a probléma egyébként de ha hosszas ideje beszélgetnél velem akkor más lenne a véleményed mármint még így neten is beszélgetésben mert elég érdekes személyiség vagyok és elég sok oldalam van attól függetlenül hogy elég sz**rul írok. :D
2017. ápr. 30. 10:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel se való életben se interneten keresztül nem vagyok egy introvertált személyiség így jó beszélgetőtársaság szoktam lenni. :)
2017. ápr. 30. 10:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, valóban, mostmár érzem rajtad. Egyébként talán egy kicsit túlzottan is allergiás vagyok a helyesírási hibákra, az alsós tanárom úgy belénk verte a nyelvtant, hogy egy életre megjegyeztük. :D
2017. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!