Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (16-20-as korosztaly)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (16-20-as korosztaly) Milyen üzenet láttán írnátok vissza, illetve nem, vagy kevésbé éreznétek magatokat kellemetlen helyzetbe? (Ismerkedés céljából)

Figyelt kérdés

Nem, élőben kilőve a dolog.

Írhattok privátba is, nekem mindegy. Köszönöm a válaszokat. :)



2017. jún. 22. 22:32
 1/7 anonim válasza:
Ez attól függ édes, hogy mit írsz!
2017. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan fiutol jon az uzenet,akit legalabb latasbol ismerek,tudom,ki o. Egy vadidegen irhat barmit,meg sem nyitom.
2017. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk kedvesen, érdeklődően írtam eddig nekik és mindig visszaírtak, sőt egy jót beszélgettünk. :)

Talán a normálisabbja, ha látja, hogy értelmes vagy és kedves, nagyobb esély van arra, hogy visszaír. Meg az adatlap is döntő lehet, ha olyan. :D

2017. jún. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A lányok 100%-a szereti ha a fiú/férfi személyesen kezdeményez beszélgetést és nem interneten. Énse szoktam válaszolni ha ismeretlen ír nekem valamit neten. Meg ez a "tetszel a képek alapján, ha van kedved beszélgethetnénk" stb. Annyira nem férfias a neten való irogatás ismeretlen lányoknak. De ezis egy vélemény a sok közül. Biztos van aki szereti, de engem taszít.

20/L

2017. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos ha személyesen nem megy (amúgy miért nem úgy kezdeményezel?) akkor fontos tudni hogy mindenképpen kerüld a :szia mizi/mizújs es hasonlókat. A mizu az olyan elrettentő.

Akkor már inkább egy "hogy vagy" vagy valami kicsit kultúráltabb formával indulj.

Amúgy lehet hogy nem árukok el nagy titkot de ha olyan lányra írsz rá ,akinek tetszel ,teljesen mindegy hogy mit írsz. Komolyan.

Ha szimpi vagy neki ,gyakorlatilag akkor is.

Ha teljesen ismeretlen vagy ,akkor meg valószínű hogy vissza se ír a lány ,én sem tenném ha az életben nem láttalak volna.

2017. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Az a helyzet, hogy 30km-re lakik tőlem kb, másik iskolába jár, mint én, de egy városba. Eddig életemben egyetlen egyszer láttam (pedig van közös buszunk), akkor is a buszon ültem, ő meg a buszmegállóban várt.

Mivel iskolába nem járok már egy ideje az érettségi miatt, így alkalmam sincs vele találkozni. :)

Ráírni meg valami olyasmit gondoltam, hogy "szia, bocsi, hogy igy ismeretlenul radirok, de nincs kedved beszelgetni?" Igen, elég kellemetlen vagymi, de a sziacica van gazdád, és társai se jobbak.


Nem tudom jelent-e valamit, de visszajelölni már visszajelölt, szóval akkora gáz talán nincs.

2017. jún. 23. 13:18
 7/7 A kérdező kommentje:
a "szia" ott maradt, de így legalább mindenki tudja, hogy mi a lényeg. :D
2017. jún. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!