Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem kellene keresnem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel februárban ismerkedtünk meg, azóta beszélgettünk, de május elején eltávolodtunk. Előtte mindennap beszéltünk, utána már csak egyszer-egyszer, amikor én írtam neki. Aztán nem kerestem, tudtam, hogy a sulijában vannak kimeneti vizsgák, nem akartam zavarni meg arra vártam, hogy ő keressen, de nem tette meg, és azóta sem teszi. Tegnap láttam ballagáson, egymásra is mosolyogtunk. A fiú egyébként tetszik és egyre jobbam hiányzik, hogy nem beszélünk, nem tudom mi van vele. Szerintetek nekem kellene keresnem vagy neki? 15/l, 14/f

2017. jún. 18. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked,hisz neked tetszik,majd ha pedig újra jókat beszélgettek,ne keresd egyszer-kétszer,s ha keres,akkor tudhatod hogy neki is hiányzól
2017. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Adom az előző válaszát. Kell egy kis fát dobni a parázsra ;)

Nyugodtan közeledj most te, aztán figyeld a reakcióit. Ha nagyon nem juttok át az ő kezdeményezésére az online chatről a real-lifeba, akkor esetleg még elhívhatod egy sétára, de utána már ő kell, hogy kezdeményezzen, ha tetszel neki :)

2017. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, csak azt kifelejtettem, hogy egyszer leírtam geki egy dalszöveget (lyrics prank) és igazából bevallotta, hogy bejövök neki, de ez már kb 4 hónapja volt, szóval nem tudom most mit érezhet. És miután elmondtam neki, hogy én csak poénnak szántam (mert persze szerelmes szám volt) éreztem, hogy aznap meg utána pár napig nem olyan szívesen beszélt velen, ezért nem is írtam, de azután még jókat beszélgettünk, nem tudom mi lehetett a baj.
2017. jún. 18. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit csalódott, valószínűleg nem erre a válaszra számított. De mivel azt mondtad közvetetten utána már újra jó volt a beszélgetés, valószínűleg nem adta még fel, él még benne remény, csak kisebb lett a gyertya lángja.
2017. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mégsem beszélünk már több, mint egy hónapja...ha "nem adta fel" akkor miért nem keres?
2017. jún. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!