Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nemcsókolóztam és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nemcsókolóztam és még barátom se volt. Rossz érzéseket vált ki belőlem ez. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Tudom , hogy fiatal vagyok még, de annyira rossz érzés, hogy soha nem csókolóztam és még barátom se volt. A környezetemben szinte mindekinek megtörténtek ezek a dolgok. :(

Voltak fiúk, akik próbálkoztak, de mindegyik csak így eldobott mielőtt lehetet volna valami.Mostan is volt egy fiú, akivel rendben mentek a dolgok, de már nemis keres.. (Nem , nem nyomultam).

Bennem van a hiba ? Nemvagyok szerethető ?



2017. jún. 22. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Privátot írtam
2017. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :( 16/F
2017. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell sietni, lehet, hogy nem érdekel, de ha esetleg ez megvigasztal, én 19 éves vagyok és velem sem történtek még meg ezek a dolgok.

Emiatt ne érezd rosszul magad, majd eljön az ideje.

És nem, nem benned van a hiba, még nagyon fiatal vagy, előtted az élet! :)

19/L

2017. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 22. 23:40
 5/7 anonim válasza:
55%
másfél hónapja csókolóztam és jöttem össze az első barátommal, 17 évesen :)
2017. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de már nemis keres.. "

Akkor miért nem keresed te?

Most nyilván kaptál egy rakás privátot, de ha a való életben játszod a hercegnőt, akit meg kell hódítani, akkor bizony nem nagyon lesz senkid.

2017. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. 😂 16/L
2017. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!