Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » He? Nem értem a csajokat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

He? Nem értem a csajokat. Lányok, ez mi? 15/F

Figyelt kérdés

Szóval lesz új osztályom mert megyek középsuliba. Gólyán van egy csaj akivel jóban vagyok. Olyan dolgokat csinál mintha tetszenék neki, de közben nem... olyanokat csinál, hogy oda jön hozzám megüt, megpöcköl a telefonommal fényképezik és oda jön hozzám beszélgetni. De a beszélgetés az csak odáig tart amíg ő beszél. Tegnap speciel egy múzeumban voltunk és már mind a ketten nagyon untuk az egészet ezért leültünk. Neki dölt a hátamnak és mondta, hogy milyen puha. Aztán elkezdet dörgölözni a hátamhoz. Én mondtam neki, hogy ha más pasikkal ezt csinálja, azt fogják hinni, hogy szerelmes vagy beléjük. Az ő válasza: Azt hiszed, hogy szerelmes vagyok beléd? Persze...... (lenéző hangnem)


De ha mondjuk én megyek hozzá beszélgetni akkor megüt......


Akkor ez most mi?



2017. jún. 23. 07:10
 1/6 StyleXX ***** válasza:
100%
Hülyeség volt ezt mondanod
2017. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Be kellene szerezned és tanulmányoznod "A nők megértése" c. könyvet. A képen az első kötet:

[link]

2017. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet hogy ilyen módon húzza az agyad, és szeret téged. De lehet hogy csak olyan "kuss a neved és meghallgatsz" barátnak kellessz neki.
2017. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki. De ezt nyíltan ugyanúgy nem meri bevállalni, mint ahogy te sem. Ő is ugyanúgy fél a "beégéstől", a pofára eséstől, mint te. Szóval keresd meg a tökeidet, aztán tedd meg a kellő lépéseket.
2017. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én se értelek titeket...fiúkat...
2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg, hogy más fiúval hogy viselkedik. Ha velük is úgy, mint veled akkor csak szimplán közvetlen. Ha nem, akkor tetszel neki.
2017. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!