Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az öccséhez hasonlított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az öccséhez hasonlított akk már 100% hogy friendzone vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel dumálok meg talizgatok jól megvagyunk és egyszer azt ïrta hogy olyan vagyok mint az öccse.De minden más amit ír hihetetlen pozitív.Szerintetek?

2017. jún. 26. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem friendzone vagy, hanem egy szerencsétlen balfa..
2017. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, tudod milyen az öccse? Korkülönbség, köztük lévő kapcsolat?
2017. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
96%
Ha én mondanám ezt egy srácra, akkor abszolút pozitívum lenne. Beteg dolognak tűnhet, de ez olyan, minthogy olyan párt választ magának egy lány, aki hasonlít (személyiségben, akár külsőleg is) az apjához. Ez így nincs kimondva, mert tényleg betegül hangzik, ha belegondol az ember, de tulajdonképpen nálunk úgy van, hogy öcsém hozzám hasonló csajokkal érzi jól magát, én meg az öcsémhez hasonló srácokkal. Szóval szerintem bőven benne van a pakliban, hogy pozitívum. :D
2017. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
11%
3-as: ezért a pokol tüzén fogsz égni.
2017. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem az lenne. Nekem bátyám van, és fogalmazódott meg bennem, hogy a bátyám jó pasi kívül belül, és ha találnék valami hasonlót az királ, lenne.

Hülyén hangzik, de igaz.

2017. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon sokat segitettek!:)
2017. jún. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!