Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterok! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok! Volt már veletek olyan, hogy egy transzvesztita megmozgatott, mert annyira hasonlított egy dögös csajra hátulról, esetleg volt is vele kalandod?

Figyelt kérdés
Transzvesztiták fiúk, akik nőnek öltöznek be, igaz? Ezek a személyek mellet is csináltatnak maguknak, vagy csak kitömik a melltartójukat?

2016. máj. 8. 09:23
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:

A transzvesztita férfi, aki női ruhát visel.

Melleket jellemzően nem csináltatnak, azt transzszexuálisok szokták (közülük sem mindegyik), akik viszont nők.

2016. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor én már azt se tudom, h kinek a képét láttam. :D
2016. máj. 8. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából egy filozófiai kérdés, hogy mi tesz valakit férfivá, mi nővé.

Ha csakis a külsőségekre alapozza valaki ezt, akkor a kis nyomorult nyafogós, vagy éretlen srác is férfi számára.

Ha csakis a lelkiekre, akkor egy férfias lelkű, de nagyon nőies kinézetű nőnek született is lehet férfi. A fene tudja...

De nem, egyszer se volt ilyen, nem találkoztam még ilyennel.

2016. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem fordult elö.
2016. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak Tinderen húztam jobbra egynek, amikor match volt közölte hogy igazából neki farka van. Mondom köszi, de ha puncid lenne rád mennék... de így felejtős.
2016. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a vonaton majdnem velem szemben ült egy.

Azt vettem észre, hogy kajak méregetem meg azon agyalok, hogy bevállalnék vele egy estét.

Sajnos akkor még fiatal voltam és kapcsolatban is, szal nem mentem oda hozzá, pedig úgy vettem észre hogy bejövök neki.

Ma már, ha szingli lennék szerintem elkérném a számát.

Rohadt jól nézett ki és nagyon igényes, ápolt volt, nőies vonásokkal.

2016. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is fantazialtam mar rola de konkret talalkozas meg nem volt :) 28/N
2016. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de neki van farkuk vagy nincs?
2016. máj. 9. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!