Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne feldobni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Chaten történő beszégetésre gondolok. Az a problémám, hogy ráírok egy lányra, közhelyes dolgokról beszélünk és egy idő után ellaposodik az egész beszélgetés és már egyszerüen nem tudok mit kérdezni. Ő persze nem kezdeményez új témát, miért is tenné? Nem akarom egyből találkozóra hívni, mert tudom hogy az néha ijesztő lehet, hogy nem ismersz valakit és már hívod is ki. Mit tanácsolnátok, mivel pörgessem fel a beszélgetést?
2017. febr. 23. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez engem is erdekelne, csak en lany vagyok :D
2017. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért fordul meg egyáltalán a fejedben, hogy randira hívj valakit, akivel még beszélgetni se tudsz?

Valószínűleg éppen ezért nem tudsz velük beszélgetni, mert csak kötelező körnek tekinted, mielőtt szétteszik a lábaikat.

2017. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztm.Kérdezgesd mi az amit szeret.Tudd meg,mi foglalkoztatha.S dumáljatok arról.Ha érdekes a téma ha annak tartja.Menni fog.
2017. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2es nagyon nincs igazad:) Ismerkedés, baratkozás céljából szoktam lányokra ráirni, sosem voltam nyomulós vagy levakarhatatlan, se nem volt semmi hátsó szándekom. Rengeteg dolog érdekel, sok oldalú ember vagyok, csak valahogy nem tudom megmutatni magam, ahogy fent is írtam nem igazán megy a beszélgetés, ezert kértem tanácsot.

23F

2017. febr. 23. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én érdekes témákat hoztam fel mindig, próbáltam érdeklődő lenni nem túl tolakodó stílusban, de ha bezárkózik a lány egy burokba a beszélgetés közben akkor minek jártassam neki a számat, le van tojva. Vegye ki ő is a részét a beszélgetésből, hozzon fel témákat. Ahol ellaposodik egy beszélgetés, ott gyakorlatilag vége van, ha a másik fél nem tud hozzátenni semmit, hagyd annyiban.
2017. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Daruval.

Viccen kívül másolj be egy cikket kérdezd ki a véleményéy,nézzetek közösen filmet,sakkozzatok online! Hahó kreativitás merre leledzik?

2017. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!