Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek hogy menjen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek hogy menjen oda egy lány, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Jön egy srác a suliba és majd hogy menjek oda hozzá beszélgetni? korábban már láttam és szemeztünk meg mosolygott is, de aztán utánanéztem és nincs facebookja...kicsit félénkebb vagyok de azt terveztem h odamennék beszélgetni, de milyen ürüggyel vagy hogy? segítséget kérnék

2017. jún. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ülj oda oszt ámen xd
2017. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy hány óra van.
2017. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy. Nem a lányok dolga.
2017. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem két lábon menj oda. És hogy minek érülnék? Egy jobb munkahelynek.

Amúgy nem kell ürügy. Csak menj oda, aztán had szóljon. Kezdésnek bármi jó.

2017. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üljetek egymás mellet jó ötlet!
2017. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Execlor válasza:
100%

igazából BÁRMIVEL odamehetsz!

akár a semmivel is..

de kitalálhatsz valamit..

vagy csak spontán amikor teszem azt a büfénél álltok sorba vagy akármi...

2017. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Ajánlom a jól bevált "Szia, ki vagy, hogy vagy?" kérdéseket, nálam a "mit szeretsz enni" is bejön :) Engem csak az zavar, ha hellóval köszönnek, nem tudom, hogy más fiút zavar-e ez, engem igen :D


Amúgy meg nem kell görcsölni, csak természetesen ;)

2017. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a lány dolga lenne ez, de a mai srácok szerencsétlenek (mondom ezt 16/F-ként..), így jobb, ha te mész. Bemutatkozás, és kérdezgetés alap dolgokról (család, hobbi, mit szeretsz, kedvenc dolgok, stb.), csak ne nyomulósan. Nehéz elkapni a fonalat mert ilyenkor az ember egy vékony pengén táncol, de embere válogatja, tapasztald ki a jellemét. És még egy tipp, ha van közös pont, nyugodtan építs arra a pontra a beszélgetéseteknél.
2017. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%
Ha új gyerek körbe vezethetnéd
2017. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!