Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Tetszek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Tetszek is neki, meg nem is?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj a suliból,aki nagyon bejött nekem,de egyszer egy haverom jóvoltából megtudta,elég lenéző,én meg ilyen kis mitugrász alkat voltam akkoriban,idétlen,hosszú hajjal(mármint nekem nagyon rosszul állt,nincs bajom amúgy vele). Amikor meglátott,gúnyosan mosolygott vagy csak flegmán elnézett...A lényeg,tudom,hogy a csajnak a rövid hajúak jönnek be. Egyszer (kb egy év múlva)amikor a folyosón álltam és üzeneteket olvastam,felnéztem és csak két csillogó szempárt láttam,teljesen magával ragadott,mint ha belém látott volna,nem tudtam szabadulni tőle,olyannyira,hogy nem is láttam kié...aztán közel jött és láttam,hogy ő az,a szája nyitva volt,az arca is olyan sugárzó. Azt elfelejtettem,hozzá tenni,hogy ilyen rövid hajjal egész másképp festek,nem hiszem,hogy felismert. Aztán egyszer amikor megnőtt a hajam kissé,de már úgy,hogy egész másképp fessek,mint röviddel,újra felismert és ugyanaz a flegma tekintet. Lehetséges,hogy rövid hajjal bejöttem neki? Vagy miért nézett úgy?

2017. jún. 27. 17:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval amikor úgy nézett,nagyon rövid hajam volt. Nem írtam oda.
2017. jún. 27. 17:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban állt a rövid haj, igen. De hozzáteszem, hogy egy ilyen felszínes lánnyal nem lenne érdemes összejönni, szerintem hagyd a fenébe. :/ Elég gyerekesen viselkedik.
2017. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!