Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy én is tetszek e neki? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki bejön és nem igazán tudom hogy ő is hasonló képpen érez e.Szokott olyanokat mondani hogy "szeretlek" de ezt szerintem csak poénból mondja. A múltkor viccből elkezdte mondani nekem hogy (most egy osztályba járunk) majd gimi után egy egyetemre megyünk utána összeköltözünk...de úgyérzem hogy ezt csak viccből mondta.És ha valóban igy van hogy tetszem neki akkor azt hogyan tudnám kiszedni belőle hogy ő mondja ki először ezt.
2017. máj. 21. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha ilyet mond, kérdezz vissza: Tényleg? vagy Komolyan?

Vagy ha ő esetleg megkérdezné, hogy Jó? te mondd azt hogy Szívesen! vagy hogy Ezer örömmel!

2017. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá és majd kiderül
2017. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól hogy viccnek hangzik nem biztos hogy az :D ő meg lehet úgy van vele hogy hiába mondja hogy szeret te meg le se szarod :D
2017. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is mindig viccesen próbáltam közeledni a csajok felé szóval lehet hogy nem 100%ban viccből mondta hanem utalt arra hogy kedvel :)

(mondjuk én általában a 'hát azt tuti nem' választ kaptam az ilyen szövegeimre :DDDDDD)

2017. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!