Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy valójában szeretem-e, vagy csak megszokás-e az egész?

Figyelt kérdés

Én 20F, ő 17L.

Az a helyzet, hogy nem tudom mi legyen a kapcsolatunkkal.

A történet ott kezdődött, hogy egy házibuliban mondtam neki hogy tetszik(valójában nem tetszett), és összejöttünk másnap, hogy megpróbáljuk az egészet. első pár hónap szép volt jó volt, de aztán jöttek a gubancok... én érettségiztem, ő kiakadt, hogy nem találkozunk ez miatt, utána nyáron dolgoztam, végig, ő kiakadt, hogy nem találkozunk, jött a gólyatábor, egyetem, kevés időm van amúgyis hétvégente, és ebbe kell belesűrítenem mindent.

Rengetegszer összeveszünk, sokszor hülyeségeken, és nem tudom hogy akarom-e még folytatni. Nekem nem jó, hogy egy héten 3 napig veszekszünk meg nem beszélünk, aztán elvileg kibékülünk, amire hazamegyek hétvégére, és utána héten kezdődik minden előről. Legtöbbször az van hogy nem vele vagyok hanem a barátaimmal, vagy az autómat szerelem, és nem vele foglalkozok.

Elérkeztem ahoz a ponthoz, hogy dobjam-e a vele együtt töltött több, mint másfél évemet, vagy lehet még javítani?

Fiatal az agya, nem érti meg az életemet, a saját kis dolgaimat.

A kapcsolat

előnye: van valaki, aki megért (de ez más is lehetne)

hátránya: folyamatos veszekedések, rossz hangulat, kevés idő, kevesebb pénz.

Próbáltam megbeszélni a dolgokat, de hiába.

Ti mit tennétek a helyemben?

(egy kétségbeeset egyetemista választ keres)



2017. jún. 27. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már így állsz hozzá szerintem nem érdemes folytatni. Tényleg csak megszokásból vagy vele úgy tűnik és ha már azt mondod más is lehetne a helyében régen rossz. Elég erőltetnek tűnik a kapcsolatotok, ez neki is rossz, ha csak azért vannak vele, mert ő van. Mindenképp beszélj vele erről, ő mit gondol. Az is lehet, hogy kis ideig nem beszéltek, nem találkoztok és hátha akkor kicsit kitisztul a kép mit is akarsz, ő mit akar
2017. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Fiatal az agya, nem érti meg az életemet, a saját kis dolgaimat. "

ÉS erre most jöttél rá? Akkor korábban mi lehetett a másfél év alatt..


Azt én sem tudom eldönteni, megszokás-e vagy szereted, de hogy ebből szakítás lesz, az biztos. Lehet ezt még húzni hetekig-hónapokig, de attól csak rosszabb lesz.

2017. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak azért vagy vele mert van valaki aki megért téged az már régen rossz. Én állítom h egy kapcsolathoz szerelem kell és érzelmek.
2017. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt mát hogy szünetet tartottunk, rövidebbet, hosszabbat, de 1 hétig segített aztán semmi... Tényleg aranyos lány, jó fej, csak azt nem tudom hogy a változás a személyiségében mikor következik be, amikor érettségizik, vagy egyetemre megy?

Azt írtam hogy más is lehetne helyette. Most vagyok 20 éves és nem látom jónak, hogy egyetmista, és kollégista létemre leragadjak egynél. Ki akarom élni magam, de barátnővel ez nem megvalósítható.

Én is érzem a szakítás közelségét, de meglépni nem tudom... Tulságosan ragaszkodó vagyok.

2017. jún. 28. 08:51
 5/5 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a válaszokat, ugyan ezeket gondolom én is, csak a megerősítésre vágytam.
2017. jún. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!