Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton Soundon mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton Soundon mennyire valószinű, hogy lehet ismerkedni normális pasival aki nem csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

Idén megyek elősször Soundra és úgy jött ki,hogy egyedül. Viszont ismerkedni szeretnék, de nyilván nem olyanokkal akik egyből csak megfektetni akarnak,ez nem szerepel a céljaim között. Oda jön hozzám valaki ha tetszem neki esetleg? Van valakinek valami story, esetleg ne gondoljam,hogy ez olyan fesztivál ahol kapcsolatok szövődhetnek?

Köszönöm előre is a válaszokat.

17/L



2017. jún. 28. 17:20
 1/10 anonim válasza:
95%
95% ban alkalmi dugásra mennek oda a fiúk és a lányok is. Kifoghatod a kevés 'aranyhalat' de hidd el aki váltig állítja hogy komolyak a szándékai az is csak dugni akar ott,csak más a szövege :D
2017. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%

aha.


Ne haragudj de akkor mit akarjon?

2017. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egesz pontos vagyok akkor 0,0000 az eselye annak,hogy lehet normalis pasival ismerkedni.
2017. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
94%
Háát, most nyilván akad ott is olyan tag aki nem feltétlen egyből csak dugni akarna, de a Sound-on azért erre elég kevés az esély.. :)
2017. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
95%
Kedves kérdező van egy nem túl jó hírem így "néhány" Sound távlatából. A fiúk és férfiak legtöbbje max dugni akar majd veled 10-ből szerintem ha 1 az aki tényleg CSAK barátkozni akar majd. Nem védeni akarom magunkat de ha a Soundon egy nő top-ban meg fenékvillantó nadrágban/simulós nadrágban odamegy az emberhez akkor nem az lesz az első(se a második) gondolat, hogy ez az végre egy barát.
2017. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A DVBBS nevű Dj duó tavaly is nagyon kedvesen ismerkedett a lányokkal, szigorúan csak backstagen!

Jó szórakozást (ez már irónia nélkül:D)

2017. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17 vagyok énis és megyek, esetleg irj egy privatot ha gondolod:). De csak csatlakoznék az elöttem levokhoz, a ferfiak es a nők 99%-a is azert megy, hogy szexeljen:DD
2017. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenki csak a szexre megy.Ha nem vagy benne a dolgokban akkor azokat finoman lekell koptatni..Keves az esélye annak,hogy olyan fiút talalsz aki nem csak szexre megy..
2017. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tulajdonképpen miért is mész a Soundra?
2017. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor úgy tűnik én kivétel vagyok mert nem egy éjszakára szeretnék valakit. VOLT-ra mentem idén de augusztusban valószínűleg Strandra is elnézek. Jövőre pedig Sound EFOTT Szigetet céloznám meg. 22/f
2019. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!