Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy az az ember, (melegek vagyunk) aki a legjobb barátomnak mondja magát,4 éve ismerem, egy sejpítős SZÓ, egyetlen szó amit írtam SMS-ben miatt a kapcsolatunknak véget akar vetni? 28f

Figyelt kérdés

Csak egy szó volt, és azt követeli hogy elnézést kérjek az illetlen és sértő viselkedésemért, amit felé tanusítottam. Ő egy 30 éves férfi, nagyon rosszul esik ez, mert nem csináltam semmi rosszat szerintem és csak aranyosnak akartam látszani. Azt mondta megmérgeztem ezzel a barátságunkat és azt is mondja, hogy több ilyen is volt, csak nem szólt, de betelt a pohár nála ezzel a szóval. Nem is tudom mik és mikor voltak ezek a kijelentéseim, nem is szólt, nem is értem miért van most ez. Annyit tudok hogy nem szereti a gyerekes dolgokat, de ezt nem tudtam hogy így be tud dilizni egyetlen szó miatt. Én is elviselek sokmindent, ami nekem nem tetszik, amit ő szokott "mutogatni" skypeon.... Marha szarul érzem magam, de nem fogok megalázkodni elötte azzal, hogy egy olyan dologért bocsánatot és elnézést kérjek, amivel semmiben nem bántottam meg őt.


A szó ennyi volt:


"Jeszej ma? :3"


Ennyit írtam SMS-ben, mert nagyon hiányoltam. Most emiatt minden rossz voltam és amit kaptam azt nem teregetem ki, mert tintapatront nem tűrne, miket mondott rám ezért az egy szóért. Szerinte a diliházba való vagyok emiatt.


Anyukám, aki gyógypedagógus azt mondta, hogy szerinte autista a barátom, ő ezt tagadja, de nem is vizsgálták. Emiatt lehet ez? Mit tegyek?


Ne is keressem amíg nem kérek elnézést, és bocsánatot tőle hogy megsértettem emberi mivoltát....


Az igaz, hogy elég gyermeki ember vagyok, de ezt ő tudta és abban a hitben éltem, hogy bár nem szereti, ezt nem fogom tőle megkapni ennyiért meg főleg nem.


2017. jún. 27. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ha valaki már nem szeret téged (és ez nem most kezdődött nála, csak nem mondta), akkor te hiába szereted őt. Ennyi volt.
2017. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ovisok... :-)
2017. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja ez a szó a baja....
2017. jún. 27. 22:32
 4/14 A kérdező kommentje:
....Legalább is a jelen szituációban ez zavarja a legjobban.
2017. jún. 27. 22:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltatok barátok. Barátok egyből elmondják problémáikat.

Magadba folytani s mikor ideges 5 éves leszel, besértődni, nem éppen baráti.


Mond meg, te cska jót akartál, ha ezt nem érti, és ezt teszi, sajnálod, így alakítja 'barátságotok'.

2017. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmire akkor hivatkozik bárki, ha amúgy sem tekint (már) a barátjának, de nem elég egyenes ahhoz, hogy ezt tisztán kifejezze és gyorsan kell egy kifogás, legyen az akármilyen béna és átlátszó is.
2017. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ez a szó nem lehet önmagában baj. A szó mögötti tartalom, ami te magad vagy, az a problémája.

Idegesíted, gondolom elég régóta, csak nem szólt, nem volt arca hozzá. Nyilván nem csak az émelyítő aranyoskodással bsztad fel agyilag, hanem egyéb dolgokkal is, amiket nem tudhatunk.

A lényeg, hogy a helyedben nemhogy nem kérnék bocsánatot, hanem messze szaladnék tőle, mert sem ő, sem a kapcsolatotok nem az, aminek eddig hitted.

2017. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen napszúrást kapott és azért reagálta túl akkor ha lenyugszik bocsánatot kér a kirohanásáért, ha viszont azóta is ő van megsértődve akkor hagyd a fenébe.
2017. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Melegségre nincs valami gyógyszer ?
2017. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es, szerintem ott lehet, ahol az ostobaság elleni gyógyszer.
2017. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!