Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mivel bizonyíthatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel bizonyíthatja egy fiú (akivel még nem találkoztatok, csak interneten beszélgettetek), hogy tényleg az, akinek mondja magát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, beszélgetsz interneten egy fiúval, ő szeretne találkozni veled, te is szeretnéd, mert szimpatikus, de félsz, hogy (bár kicsi az esély rá) mi van, ha mégse az, akinek mondja magát. Mit kérnél tőle, hogy megbizonyodhass arról, hogy ő az, és találkozhassatok?
2017. jún. 28. 20:37
 1/5 StyleXX ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, kérheted tőle azt , hogy leírsz neki egy szót , pl: szeretem a csokit , vagy akármi mást , ő írja le ezt egy papírra , es a papírra a kezébe küldjön magáról egy selfie-t, igy be tudja bizonyítani !
2017. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg szerintem még az is jó lenne, ha az első találkozás előtt felhívnátok egymást telefonon.
2017. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol vagyun oskorban? Van videochat is ám.....
2017. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talikor kiderül minden, miért kell bizonyíték? Nyilvános helyen kell találkozni egyértelműen... nem egy sötét sikátorban.
2017. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyi a legmegbizhatóbb.
2017. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!