Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy névtelenül beszélgettetek valakivel és megkedveltétek egymást?

Figyelt kérdés

...majd azért szakadt meg a dolog, mert nem vállaltátok fel magatokat?

(Képcsere, találkozó)


2017. márc. 31. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben volt, amikor még féltem a netes ismerkedésektől (meg minden férfitől), aztán mikor idősebb lettem, már el mertem menni neten megbeszélt randikra.
2017. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt ilyesmi, de nálunk csak a lány oldalról volt ilyen félelem, én egyből webcammel felvállaltam magam, sőt egy ilyen helyen ismerkedtünk meg. notnudestyle..:D Sok ideig azt se tudtam szinte kivel beszélek, annyit tudtam, hogy lány, de mindig olyan képeket küldött magáról, hogy az arcának a 10%-a látszódott, amiből semmit nem lehetett kivenni. Nagyon félt, webcamet is csak este kapcsolta be, amikor olyan sötét volt hogy semmit nem lehetett látni.:D De aztán hónapokkal később felvállalta magát. És több évig dumáltunk, kapcsolat nem lett belőle, mert én nem akartam.(de nagyon jó barátként tekintettem rá, mindent meg bírtunk beszélni kb.)
2017. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy teljesen indifferens oldalon (nem társkereső, vagy hasonló) beszélgettünk az oldal témájáról, majd privátban az élet minden területéről.

Hatalmas barátság lett belőle, több mint 3 évig tartott.

Nem akartam, hogy bármelyikünk külseje ezt befolyásolja, mert nagyon fontos része volt az életemnek.

Neki ez nem volt elég és feladta, ... de sokáig kitartott.

Soha nem fogjuk egymást elfelejteni, tudom.

2017. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint a hármas válaszoló, csak mi tovább léptünk és akkor a külső már huszadrangú volt.
2017. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!