Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltünt a barátom! Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltünt a barátom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiuval már lassan egy hónapja együtt vagyunk most épp nálam lakik mer nincsenek családtagjai haverjai meg nem tudják befogadni. Minden jól ment eddig köztünk. Egyik nap beteg lett és ugye én itthon ápolgattam stb viszont ő tegnap elment pénzért kutyát sétáltatni viszont azota nem jött haza nem jelentkezett se semmi (telefonja nincs eladta) es aznap ő beszélt haverjaval h 'holnap megy dokijához aztan talalkozzanak'. haverjaira ráirtam nemtudnak róla semmit egyiket hivtam de nem veszi fel. A srác összes ruhája nálam van amit nem hiszem hogy csak ugy itthagyna ha szándékosan tünt volna el. Mit tegyeek??

2017. jún. 29. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igen. Hány évesek vagytok? Én tuti, hogy végig nézném az összes cuccát. Ha szándékosan ment el egy kis táskát pár ruhával vagy egy kis kaját vagy valamit tuti vitt volna magával. Ha mindent a helyén találsz kérdezgesd az ismerőseit. Mert most vagy lelépett vagy történt vele valami.. azért jobb ha utána jársz mi van vele.
2017. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok o 18 és ruhái, pár fontos papirja ittvan. Amikor elment is normális volt meg minden csak én haragudtam rá.
2017. jún. 29. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, rendőrség esetleg, bár ha hegyen tűnt el oda nem igen megy rendőr..
2017. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ennek sok opciója lehet.. egy két példa.. attól hogy nincs annya vagy apja attól még lehet hogy vannak uncsi tesói vagy keresz szülők vagy max rokonok.. aztán azis lehet hogy rosszul lett és a korházba került... azis lehet hogy a haverjainál lehet.. azis lehet hogy pénzt hajt be... azis lehet hogy a rendőrséggel van valami ügye.. szóval sok variáció van.. nemtudni.. de egy jó tanács maradj nyugott mert lehet hogy semmi baj nincs és az végett meg nem kell félned meg idegeskedned ami leheg nemis történik meg.. szóval türelem..
2017. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy #4 is írta, lehet, hogy kórházba, esetleg rendőrségen van. Ezt a kettőt mindenképp hívd fel.
2017. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha haverjanal lenne vagy barkinel fellepne facera vagy valami de ott sincs fent :/
2017. jún. 29. 10:41
 7/9 anonim válasza:
Történt azóta valami, meglett a barátod?
2017. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haverja megirta hogy nala van mer szakitott vele baratnoje es nem akart egyedul maradni es tegnap mondta hogy haza jon aznap de azota se semmi
2017. jún. 30. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Interesting, valami új hír?
2017. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!